Aktualności

400 – lecie śmierci M. Zebrzydowskiego – dostarczanie prac konkursowych

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo!
Jak już wcześniej informowaliśmy nowy harmonogram konkursów zostanie podany po wznowieniu zajęć w tradycyjnej formie. W związku z tym wykonane prace proszę przechować we własnym zakresie. Proszę ich nie dostarczać do Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Jak Ty dbasz o nasz wspólny dom?

Email Drukuj PDF

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, jest to święto naszej planety, które w szczególny sposób świętowane jest przez organizacje ekologiczne. Z tej okazji organizowane jest wiele imprez, jednak w tym roku większość inicjatyw została przeniesiona do internetu. My również nie wzięliśmy w corocznej akcji Sprzątania Świata i zamiast apelu przygotowaliśmy tylko prezentację multimedialną. Jeśli chcesz zobaczyć efekt pracy klasy Vc wykonanej zdalnie na platformieTeams usiądź wygodnie, posłuchaj piosenki, którą dla Ciebie wybraliśmy https://www.youtube.com/watch?v=5oQGtosPUpM i oglądnij prezentację https://drive.google.com/file/d/1c_e-ELcnjZvb6yD_hKlkmGbVNLzZ5ECy/view?usp=sharing

 

Rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

Email Drukuj PDF

WAŻNE!!!

Od dnia 24 kwietnia do 28 kwietnia do godziny 15:00 rodzice kandydatów zakwalifikowanych do szkoły podstawowej muszą złożyć potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (jest to warunek przyjęcia kandydata)!

Lista zakwalifikowanych kandydatów do klasy I w ZS nr 1 w Kalwarii Zeb. na rok szkolny 2020/21

 

Gratulacje

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII b naszej szkoły Maciej Mikołajek jest finalistą Małopolskiego Konkursu Historycznego oraz finalistą Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wszystko będzie dobrze!

Email Drukuj PDF

Z inicjatywy uczniów klasy VII a powstał klip odnoszący się do aktualnej sytuacji. Uczniowie wraz z rodzeństwem oraz wychowawcą, panią Małgorzatą Kubatą przygotowali plansze z napisami „Wszystko będzie dobrze” w różnych językach, gwarze śląskiej, góralskiej i kaszubskiej oraz wykonali zdjęcia. Całość zmontował i wykonał Tymon Błachut, od którego też pomysł wyszedł. Klip ma za zadanie przekazać słowa otuchy ludziom na całym świecie, słowa nadziei na powrót do normalności, codziennego radosnego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=Wls0SNDAqEQ

 


Strona 3 z 35

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama