Aktualności

Pielgrzymka klas III do Limanowej

Email Drukuj PDF

4 czerwca 2019 r. odbyła się pielgrzymka dzieci z klas III naszej szkoły do Limanowej, gdzie króluje Matka Boża Bolesna. Na początku zwiedziliśmy muzeum na terenie Klasztoru, następnie wszyscy wraz z rodzicami, ks. Jarosławem, p. Kasią i p. Jolą wzięliśmy udział we Mszy Świętej. Po chwili przerwy udaliśmy się do miejscowości Męcina, skąd ruszyliśmy pieszo do Wioski Indiańskiej, gdzie czekało na nas mnóstwo zabaw.

Więcej…
 

Nagrody rozdane!

Email Drukuj PDF

5.06.2019 r. w Centrum Kultury Sportu i Turystyki odbyło się rozdanie nagród uzyskanych w Gminnych Konkursach organizowanych co roku na I etapie kształcenia. Są to: Konkurs Ortograficzny, Ekologiczny, Matematyczny. Rozdanie nagród umilały występy uczniów z ZS nr 1 z Kalwarii Zebrzydowskiej - również laureatów tegorocznych Dni Papieskich prezentujących swoje umiejętności artystyczne: grę na instrumencie, śpiew, recytację.

Więcej…
 

Gratulacje dla Julii!

Email Drukuj PDF

Julia Godula, uczennica klasy II b, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pt. „Na początku była miłość – moja rodzina”. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Prezentujemy nagrodzoną pracę i gratulujemy Julii sukcesu!

 

Damy i huzary

Email Drukuj PDF

Co uchodzi, a co nie uchodzi i kto rządzi w relacjach damsko-męskich... - „Damy i huzary” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Gim – Te – Dra”

„Damy i huzary” to jedna z najzabawniejszych sztuk Aleksandra Fredry i choć od jej pierwszego wystawienia minęły 194 lata, utwór nie traci na aktualności. Komedia prezentuje perypetie związków damsko – męskich oraz różne typy ludzkie. Wydaje się, że to współcześnie niektórzy mężczyźni chcą udowadniać, że świetnie radzą sobie sami, a płeć przeciwna twierdzi, że kobiety stworzone są do rządzenia, tymczasem już w czasach Fredry możemy zaobserwować takie trendy.

Więcej…
 

Wycieczka do Wrocławia klas III gimnazjum

Email Drukuj PDF

Ostatnie chwile naszego pobytu w gimnazjum spędziliśmy wszystkimi trzema klasami na dwudniowej wycieczce od 28 do 29 maja 2019 roku do Wrocławia. Dla wielu z nas była ona pełna wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

Więcej…
 


Strona 3 z 72

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama