Aktualności

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że w dniu 11 II 2020 r. o godz. 1700 w sali gimnastycznej odbędzie się zebranie wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2019/20.

 

Ferie zimowe 2020

Email Drukuj PDF

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku, nasza szkoła zorganizowała wiele ciekawych zajęć dla dzieci klas I - III, które trwały od 27 .01. do 31.01.2020 r. Był to bardzo miło i aktywnie spędzony czas.
Pierwszego dnia wyjechaliśmy do Fadolandii - Centrum Zabaw Dziecięcych w Wadowicach, gdzie dzieci mogły wyszaleć się do woli.

Więcej…
 

Rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

Email Drukuj PDF

Informacja na temat rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska.

Więcej…
 

Wybieram marzenia, nie uzależnienia

Email Drukuj PDF

W naszej szkole został zorganizowany konkurs profilaktyczny pt. „Wybieram marzenia, nie uzależnienia” przeznaczony dla klas VI, VII i VIII. Celem konkursu było propagowanie profilaktyki uzależnień: od alkoholu, nikotyny, narkotyków i środków psychoaktywnych, jak również uświadomienie szkodliwego wpływu używek na organizm człowieka. Uczniowie mieli za zadanie przygotować plakat w formacie A3 zgodny z tematem konkursu. Nagrodami do wygrania w konkursie były: tablet, przenośny głośnik i słuchawki bezprzewodowe.

Więcej…
 

Podziękowania – projekt BohaterON

Email Drukuj PDF

We wrześniu i październiku uczniowie naszej Szkoły brali udział w projekcie „BohaterON”. Pisaliśmy m.in. kartki do Powstańców Warszawskich. Dostaliśmy podziękowania z Komitetu Organizacyjnego kampanii BohaterON.

Więcej…
 


Strona 3 z 30

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
28 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Do końca roku zostało 279 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama