Aktualności

Gość oczekiwany

Email Drukuj PDF

 

 

Grupa Teatralna „Gim-Te-Dra” ma zaszczyt zaprosić na kolejny spektakl! Będzie to "Gość oczekiwany" wg Zofii Kossak-Szczuckiej.

Szczegóły na plakacie.

 

Wspomnienie z wycieczki

Email Drukuj PDF

23 i 24 maja uczniowie z klas II gimnazjum były na wycieczce w Górach Świętokrzyskich. 
O godzinie 600 wyjechaliśmy z Kalwarii. Najpierw udaliśmy się do Kurozwęk, miejscowości, w której znajduje się przepiękny kompleks pałacowy oraz bardzo duża farma bizonów. Najpierw, niczym na safari, jeździliśmy „specjalnym” pojazdem pomiędzy stadem tych ciekawych zwierząt.

Więcej…
 

Projekt gimnazjalny z informatyki

Email Drukuj PDF

W roku szkolnym 2015/16 Sylwia Pawlik i Julia Baluś z klasy II a gimnazjum realizowały projekt "Jacek Karpiński - polski Steve Jobs". Efektem tej pracy jest strona internetowa poświęcona bohaterowi projektu.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Wycieczka do Warszawy

Email Drukuj PDF

W dniach 18.05.2016 r.–20.05.2016 r. odbyła się wycieczka szkolna klas III gimnazjum z naszej szkoły do Warszawy. Opiekunami byli p. Sabina Okrzesik, p. Ewa Zamysłowska oraz p. Jacek Korczak.
Po prawie siedmiogodzinnej podróży z Kalwarii, podziwialiśmy już widoki stolicy. Pierwszym punktem wycieczki był Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. Oglądaliśmy rzadkie rośliny i poczuliśmy się przez chwilę jak studenci. Następnym punktem było Centrum Nauki Kopernik. Tutaj poznaliśmy podstawy fizyki, chemii i biologii oraz zobaczyliśmy mnóstwo doświadczeń naukowych. Po zabawie w Centrum Kopernik przyszedł czas na zakwaterowanie i obiadokolację.

Więcej…
 

Wicemistrzynie Powiatu

Email Drukuj PDF

28.04.2016 r. w ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w minipiłce ręcznej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły drużyny z Andrychowa, Kleczy Górnej Witanowic i Kalwarii Zebrzydowskiej.
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna z SP w Andrychowie.
II miejsce i tytuł Wicemistrza Powiatu przypadło drużynie z naszej szkoły podstawowej. Tworzą ją uczennice: A.Tymoszuk, M.Żak, K.Bartoszek, A.Grodecka, M.Pająk, M.Krzystek, A.Pomierska, W.Korzeniowska, W.Linhardt, K.Zborowska, P.Dębowska, J.Kozieł.
Gratulujemy!

 


Strona 38 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
20 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama