Aktualności

Nasz "Nauczyciel na Medal"

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że pani Renata Biela – nauczyciel ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej zajęła 1 miejsce w powiecie wadowickim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanym przez „Dziennik Polski” i „Gazetę Krakowską” pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego i profesora Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Jako zwycięzca w powiecie wśród nominowanych nauczycieli klas I - III zmierzy się teraz w wielkim finale wojewódzkim.
Jestem niezmiernie wzruszona ilością oddanych na mnie głosów i serdecznie wszystkim Państwu za nie dziękuję – mówi pani Renata.
Głosowanie w finale wojewódzkim rozpoczęło się 16 listopada i potrwa do dnia 23 listopada do godz. 21.00.
W związku z tym, Dyrekcja ZS nr 1, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz Uczniowie zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Kalwaria o oddawanie głosów na naszą Kandydatkę.

Możecie to Państwo uczynić:

  • SMSem na nr 72355, wpisując indywidualny kod KNW.184

  • klikiem, wchodząc na stronę www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel

 

Koncert "Dla Wolnej i Niepodległej"

Email Drukuj PDF

07. 11. 2018 r. w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej został zaprezentowany program słowno – muzyczny „Dla Wolnej i Niepodległej” przygotowany przez uczniów szkoły i chóru parafialnego „Soli Deo”  pod kierunkiem pani Renaty Bieli i pana Bogdana Oczkowskiego.

Więcej…
 

Talenty 2018

Email Drukuj PDF

W październiku uczniowie naszej szkoły brali udział w XVIII Festiwalu Artystycznym „Talenty 2018”. Festiwal jest prezentacją indywidualnych talentów artystycznych: wokalnych, instrumentalnych, tanecznych, recytatorskich, plastycznych, fotograficznych. Głównym celem Festiwalu jest promocja utalentowanych dzieci i młodzieży. W tym roku nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia  i wysokie miejsca w konkursie oraz wiele nominacji do powiatu. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie wyróżnionych i nominowanych uczniów.

Więcej…
 

Kobiety na 100

Email Drukuj PDF

Uczennice klas V naszej szkoły: Antonia Stradomska, Nadia Oczkowska, Martyna Tomiak, Anna Konopka, Wiktoria Pawlik zdobyły I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy „Kobiety na 100” w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Turniej był jednym z przedsięwzięć realizowanych w ramach projektu "Historia jest kobietą", który miał na celu upowszechnienie, wiedzy na temat 100. rocznicy nadania kobietom w Polsce praw wyborczych, a przede wszystkim ukazanie dorobku kobiet w historii naszego państwa. Turniej stylizowany na telewizyjny turniej wiedzy dotyczył Polek, które swoim życiem i działalnością przyczyniły się do rozwoju Polski w różnych dziedzinach życia (kobiety walczące o swoje prawa wyborcze, pierwsze parlamentarzystki, sportowcy, lokalne aktywistki, więźniarki komunistycznego reżimu, noblistki).

 

Kodeks Kulturalnego Ucznia

Email Drukuj PDF

W ramach akcji KULTURA I SZACUNEK TWORZĄ MÓJ POZYTYWNY WIZERUNEK prowadzonej w naszej szkole, uczniowie i nauczyciele opracowali KODEKS KULTURALNEGO UCZNIA. Zawiera on złote zasady nie tylko komunikacji, ale również zachowania.

Więcej…
 


Strona 5 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

Do końca roku zostało 344 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama