Aktualności

Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

Email Drukuj PDF

Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2020/21 do klasy I

 

400 – lecie śmierci M. Zebrzydowskiego – dostarczanie prac konkursowych

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo!
Jak już wcześniej informowaliśmy nowy harmonogram konkursów zostanie podany po wznowieniu zajęć w tradycyjnej formie. W związku z tym wykonane prace proszę przechować we własnym zakresie. Proszę ich nie dostarczać do Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Jak Ty dbasz o nasz wspólny dom?

Email Drukuj PDF

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, jest to święto naszej planety, które w szczególny sposób świętowane jest przez organizacje ekologiczne. Z tej okazji organizowane jest wiele imprez, jednak w tym roku większość inicjatyw została przeniesiona do internetu. My również nie wzięliśmy w corocznej akcji Sprzątania Świata i zamiast apelu przygotowaliśmy tylko prezentację multimedialną. Jeśli chcesz zobaczyć efekt pracy klasy Vc wykonanej zdalnie na platformieTeams usiądź wygodnie, posłuchaj piosenki, którą dla Ciebie wybraliśmy https://www.youtube.com/watch?v=5oQGtosPUpM i oglądnij prezentację https://drive.google.com/file/d/1c_e-ELcnjZvb6yD_hKlkmGbVNLzZ5ECy/view?usp=sharing

 

Rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

Email Drukuj PDF

WAŻNE!!!

Od dnia 24 kwietnia do 28 kwietnia do godziny 15:00 rodzice kandydatów zakwalifikowanych do szkoły podstawowej muszą złożyć potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (jest to warunek przyjęcia kandydata)!

Lista zakwalifikowanych kandydatów do klasy I w ZS nr 1 w Kalwarii Zeb. na rok szkolny 2020/21

 

Gratulacje

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII b naszej szkoły Maciej Mikołajek jest finalistą Małopolskiego Konkursu Historycznego oraz finalistą Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


Strona 5 z 35

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
3 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
August, Augusta, Krzywosąd, Lidia,
Nikodem, Symeon, Szczepan

Do końca roku zostało 151 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama