Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

W dniu 4 lutego w naszej szkole, dzieci z klasy 0 c i 0 d wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Anią i Asią przygotowały apel z okazji Dnia Babci i Dziadka. Kolejnego dnia 5 lutego odbyła się uroczystość, z tej okazji zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych miejscach.

Więcej…
 

Dzień Bezpiecznego Internetu

Email Drukuj PDF

11 lutego 2016 r. klasa IV a udała się do Biblioteki Publicznej, by uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych z okazji tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego 9 lutego pod hasłem „Lepszy internet zależy od Ciebie!”. Myślą przewodnią tych zajęć było pozytywne wykorzystanie internetu, który odgrywa istotną rolę w rozwoju dzieci i młodzieży oraz bezpieczeństwo najmłodszych internautów.

Więcej…
 

Zabawa karnawałowa - fotoreportaż

Email Drukuj PDF

Dnia 8 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się wielki bal karnawałowy: najpierw dla klas I - III, a później dla starszych klas IV - VI.
Wszyscy uczniowie klas młodszych w przepięknych karnawałowych strojach zgromadzili się w sali gimnastycznej. Tam bowiem odbywały się  tańce i zabawy oraz liczne konkursy. Radościom i śmiechom nie było końca...

Więcej…
   

Półkolonia - zima 2016

Email Drukuj PDF

W ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach od 18 do 22 stycznia 2016 r. w czasie ferii zimowych została zorganizowana półkolonia dla dzieci z klas I - III pod opieką p. R. Bieli, p. K. Daniel, p. S. Sarapaty i p. R. Serwin. W tym czasie dzieci uczestniczyły w zabawie karnawałowej, rozgrywkach sportowych oraz w konkursach i quizach z animatorkami. Ponadto odwiedziły komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz gospodarstwo agroturystyczne "Pod Rogalem" w Lanckoronie, w którym piekły rogaliki, wykonywały laurki na Dzień Babci i Dziadka, a także dowiedziały się jak dawniej wyglądało życie na wsi. Dużą atrakcją był też pobyt w parku zabaw "Fadolandia" w Wadowicach oraz wyjazd do  kina na film 3D "W głowie się nie mieści".

Więcej…
 


Strona 43 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
20 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama