Aktualności

Szkoła w ruchu

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że Minister Edukacji Narodowej przyznał Zespołowi Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej tytuł „Szkoły w Ruchu”. Tytuł ten stanowi ogromne wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej.
Możecie wyszukać naszą szkołę na mapie wszystkich polskich szkół wyróżnionych tym zaszczytnym tytułem na stronie www.szkolawruchu.men.gov.pl/index.php/mapa-szkol-w-ruchu

 

Szkoła Odkrywców Talentów

Email Drukuj PDF

Z dumą informujemy, że Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego uzyskał w roku szkolnym 2013/14 tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, który świadczy o tym, że nasza szkoła przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Więcej…
 

Musical "Bagno"

Email Drukuj PDF

Dnia 24 września uczniowie klas VI oraz gimnazjum obejrzeli w Centrum Kultury w Wadowicach musical pt. "Bagno". Spektakl wprowadził  widzów w „zaczarowany” świat, który jest bardzo niebezpieczny – świat  uzależnienia.
Główny bohater Zyga próbuje wyzwolić piękną dziewczynę Olgę z mocy czaru – uzależnienia od narkotyków. Walczy z dilerem, w końcu dochodzi między nimi do bójki… Zyga i Olga trafiają do szpitala, na scenie pojawia się policja…

Więcej…
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

Email Drukuj PDF

Gimnazjum
Godz. 900 – Msza święta
Godz. 1000 – hala widowiskowa w Centrum Kultury

Szkoła Podstawowa
Godz. 1000 – Msza Święta
Godz. 1100 – klasy 0 – III – sala gimnastyczna
klasy IV – VI – hala widowiskowa w Centrum Kultury

 

Bezpłatny obóz szkoleniowy dla młodzieży

Email Drukuj PDF

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przystąpił do projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i uzyskał pieniądze na zorganizowane trzydniowego obozu dla młodych ludzi w wieku 13 – 16 lat, podczas którego uczestnicy poznają tajniki organizowania imprez, a także nauczą się udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 


Strona 47 z 54

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Bernard, Jan, Sabin, Samuel, Samuela,
Sieciech, Szwieciech, Świeciech,
Sobiesław

Do końca roku zostało 134 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama