Aktualności

Odblaskowy korowód

Email Drukuj PDF

W ramach akcji „Odblaskowa szkoła”, 22 października  o godzinie 1100 ze szkoły wyruszył „Odblaskowy korowód”. Pilotowany był przez radiowóz i funkcjonariuszy policji. Przeszedł ulicą Mickiewicza do Rynku, a następnie Aleją Jana Pawła II i ulicą Broniewskiego. Jego uczestnicy z entuzjazmem byli witani przez zaskoczonych mieszkańców naszego miasta.

Więcej…
 

Konkurs wiedzy pod hasłem "Ostrożnie - rozważnie - bezpiecznie"

Email Drukuj PDF

W ramach akcji „ODBLASKOWA SZKOŁA”, dnia 15 października 2015 r. odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym pod hasłem „Ostrożnie – rozważnie – bezpiecznie”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas drugich i trzecich szkoły podstawowej. Głównym celem konkursu  było zapobieganie ryzykownym zachowaniom uczniów na jezdni oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa.

Więcej…
 

Konkurs Plastyczny "Odblaskowo i wesoło, znaczy też bezpiecznie"

Email Drukuj PDF

Dnia 15 X 2015 r. został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny dla klas 0 - III, który był zorganizowany przez p. K. Daniel i p. J. Studnicką w ramach Małopolskiego projektu pt. "Odblaskowa Szkoła".
Temat konkursu plastycznego brzmiał "Odblaskowo i wesoło, znaczy też  bezpiecznie".
Spośród wielu prac, jakie napłynęły do organizatorów, jury przyznało  następujące nagrody:

Więcej…
 

Ślubowanie pierwszoklasistów

Email Drukuj PDF

8 października w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej miała miejsce doniosła uroczystość przyjęcia 56 pierwszoklasistów w poczet uczniów tej placówki. W ceremonii brały udział panie: dyrektor Bożena Kołodziej i w-ce dyrektor Maria Mlak, rodzice, przedstawiciele samorządu uczniowskiego i sami zainteresowani ze swoimi wychowawczyniami – kl. I a z p. Ireną Moskwą, kl. I b z p. Izabelą Pawlikowską oraz kl. I c z p. Marią Dźwierzyńską.

Więcej…
 

Wycieczka klas II do Wrocławia

Email Drukuj PDF

W dniach 22 i 23 września klasy II a i b G. wybrały się na wycieczkę do Wrocławia.
Wyjechaliśmy z Kalwarii ok. godz. 700 i po czterech godzinach byliśmy już na miejscu. Na początku udaliśmy się do „Ogrodu Japońskiego”, gdzie widzieliśmy azjatyckie rośliny, oczka wodne, a także „herbaciarnię”. Jednak główną atrakcją okazały się wielkie, pływające, kolorowe karpie. Następnie oglądaliśmy wspaniały pokaz fontanny multimedialnej. Oczywiście w dzień nie ma takiego efektu jak w nocy, ale i tak było pięknie. Po pokazie zaczęliśmy zwiedzać Halę Stulecia. Wewnątrz budynku znajdowała się wystawa, dzięki której zobaczyliśmy jak powstawała ta budowla, a także dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na jej temat. Gdy przeszliśmy do głównej części hali, mogliśmy podziwiać dużą kopułę, która zrobiła na nas naprawdę duże wrażenie.

Więcej…
 


Strona 48 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

Do końca roku zostało 344 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama