Aktualności

POMÓŻ I TY... dzieciom z Ukrainy

Email Drukuj PDF

Ognisko Misyjne „Za rękę z Karolem” i Samorząd Szkolny organizuje akcję „POMÓŻ I TY… dzieciom  z Ukrainy”,  w której zbieramy przybory szkolne i środki chemiczne. W ten sposób chcemy pomóc w przygotowaniu wyprawki dla dzieci na rok szkolny 2015/2016, a także w prowadzeniu świetlic dla dzieci przedszkolnych.
Akcja trwa od 18 do 29 maja 2015r.
Zbieramy:
PRZYBORY  SZKOLNE  z wyjątkiem zeszytów;
ŚRODKI  CHEMICZNE  przydatne w prowadzeniu świetlicy;
Potrzebne również są: komputer, drukarka, urządzenie do laminowania.

 

Zielona Szkoła w Łebie

Email Drukuj PDF

W dniach od  6 - 15 maja 2015 r. uczniowie klasy II a oraz II b szkoły podstawowej, wraz z wych. - p. K. Daniel, p.  J. Studnicką oraz p. M. Mlak wyruszyli  autokarem na Zieloną Szkołę do Łeby. Punktem noclegowym był ośrodek wczasowo - kolonijny "Słoneczko". Dzięki sponsorom oraz zebranym środkom finansowym uczniowie mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji i poznać wiele  ciekawych  miejsc nad morzem.

Więcej…
 

Wycieczka do Warszawy

Email Drukuj PDF

28 kwietnia 2015 r. o szóstej rano pod opieką naszych wychowawczyń, p. Ewy Lei  i p. Marty Stanowskiej-Zaremby, wicedyrektora p. Bogdana Oczkowskiego oraz p. Łukasza Karelusa wyruszyliśmy na trzydniową wycieczkę do Warszawy. Już w drodze mogliśmy podziwiać przez szyby autokaru piękne widoki. Podróż minęła bardzo szybko.
Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy od wizyty w Pałacu Kultury i Nauki. Panorama Warszawy roztaczająca się z 30. piętra wprawiła nas w zachwyt.

Więcej…
 

Wkręć się w pomaganie

Email Drukuj PDF

 

 

Od kilku lat w naszej szkole zbieramy plastikowe zakrętki. W ten sposób pomagamy nie tylko przyrodzie, ale przede wszystkim wspieramy leczenie i rehabilitację Pana Leszka Koska. Wszystkim WKRĘCONYM dziękujemy i wkręcamy innych, bo…


"Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć…"

 

Spotkanie z żandarmerią

Email Drukuj PDF

27 kwietnia 2015 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami żandarmerii wojskowej. Tematem wiodącym były zagrożenia wynikające z zażywania narkotyków i tzw. dopalaczy. Zaprezentowano próbki najczęściej spotykanych narkotyków, m. in.: marihuany, kokainy, haszyszu, LSD, grzybków halucynogennych, polskiej heroiny produkowanej ze słomy makowej.

Więcej…
 


Strona 54 z 67

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
21 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

Do końca roku zostało 255 dni.
Zodiak: Byk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama