Aktualności

Dzień Dziecka w Krakowie

Email Drukuj PDF

Uczniowie klasy III a pod opieką rodziców i wychowawczyni p. Renaty Bieli, dzień 30 maja spędzili w Krakowie. Wzięli udział w inauguracji Kraków-Areny. Uczestniczyli w imprezie „Pixar in koncert. Kultowe filmy z muzyką na żywo”, zorganizowanej specjalnie dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka – pod honorowym patronatem prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Więcej…
 

Dzień Matki

Email Drukuj PDF

Dnia 29 maja 2014 r. klasy I a i I b pod opieką pań wychowawczyń: p. K. Daniel oraz p. J. Studnickiej przygotowały i przedstawiły program słowno muzyczny pt. "Wiosna dla mojej mamy". Zaproszone mamy mogły podziwiać recytowane przez ich pociechy wiersze, śpiewane piosenki oraz tańce przygotowane przez grupę taneczną klas pierwszych. Mamy nadzieję, że w ten sposób najmłodsi uczniowie naszej szkoły wyrazili swoje podziękowania dla kochanych mam za ich trud i pracę.

Więcej…
 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

Email Drukuj PDF

30.05.2014 r. odbył się etap finałowy  "II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów", którego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 im. ks. St. Staszica w Wadowicach.

I etap konkursu odbył się w gimnazjach na początku kwietnia. Każda szkoła po przeprowadzeniu testu przesłanego przez organizatorów wytypowała trzech najlepszych reprezentantów gimnazjum. Z naszej szkoły do finału zakwalifikowali się: Grzegorz Grodecki kl. I b, Jakub Millan kl. III a i Krystian Kosek kl. III b.

Więcej…
 

Rajd Turystyczny w ramach Dni Papieskich

Email Drukuj PDF

22 maja 2014 r. 2 grupy 10-osobowe reprezentowały naszą szkołę na Rajdzie Turystycznym w ramach Dni Papieskich pod opieką pań I. Steli-Maliny i S.Sarapaty. Był to dzień bardzo upalny. O godzinie 900 spotkaliśmy się z reprezentacjami innych szkół na starcie Rajdu przy pomniku Jana Pawła II na Rynku naszego miasta. Organizatorzy przywitali wszystkich, wręczyli pamiątkowe odznaki i rozdali mapy z zaznaczonymi punktami kontrolnymi. W tych miejscach każda z grup musiała wykonać zadania, które oceniali harcerze. Zaliczaliśmy następujące punkty: Dworzec PKS, PKP, stadion Kalwarianki, wzgórze Ukrzyżowania, cmentarze.

Więcej…
 

Festiwal Piosenki Polskiej

Email Drukuj PDF

06.05 2014 r.  w  CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się Festiwal Piosenki Polskiej. Uczniowie naszej szkoły zostali przygotowywani do udziału w kategorii soliści kl. I–III Szkoły Podstawowej :
II miejsce zajął Oskar Mądracki z kl. III a przygotowywany przez p. Renatę Bielę
III miejsce zajął Nikodem Gaura z kl. III a przygotowywany przez p. Renatę Bielę
W kategorii zespoły:
II miejsce Zespół "Słowiki" z kl. III a  przygotowywany przez p. Renatę Bielę w składzie: Nikola  Pieronkiewicz, Wiktoria Wądolny, Natalia Pająk, Zuzanna Partyka, Zuzanna Zacharska.
W kategorii soliści kl. IV-VI Szkoły Podstawowej I miejsce ex aequo zajęły: Oliwia Korzeniowska kl. VI b (podczas Dni Kalwarii wystąpi z zespołem Varius Manx) i Wiktoria Stela kl. V b

Więcej…
 


Strona 64 z 68

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
25 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama