Aktualności

Zimowisko w czasie ferii 2015

Email Drukuj PDF

W dniach od 16 do 20 lutego 2015 r. w ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zostało zorganizowane zimowisko dla uczniów klas I - III SP.
Uczestniczyło w nim 40 dzieci, którymi opiekowały się panie: R. Biela, E. Latoń, S. Sarapata i R. Serwin. Uczniowie brali udział w wielu atrakcjach zorganizowanych na terenie szkoły, takich jak zabawa karnawałowa, konkursy, kalambury, rozgrywki w hokeja, oraz zabawy w Radosnej Szkole.

Więcej…
 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej GRAMY DLA JULKI

Email Drukuj PDF

1 marca 2015 r. w Hali Sportowej przy ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Gramy dla Julki.
Julia Dryndos pochodzi z Zebrzydowic. Ma 7 lat i cierpi na zespół Westa. Cały dochód z Turnieju zostanie przekazany na koszty rehabilitacji i leczenia dla dziewczynki.

Więcej…
 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zawiadamia rodziców, że od dnia 2 do 31 marca 2015 roku rozpoczyna się rekrutacja dzieci do przedszkola, oddziałów przedszkolnych oraz klas I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2015/2016. Wnioski oraz potrzebne załączniki dostępne są na stronie internetowej szkoły (menu DLA RODZICÓW/Dokumenty do pobrania), można je też otrzymać w sekretariacie Zespołu Szkół.
Wypełnione wnioski należy składać w sekretariacie szkoły.

Regulamin rekrutacji do przedszkola samorządowego/oddziału przedszkolnego

 

Fizyka dla smyka

Email Drukuj PDF

W dniach 5, 6 i 9 lutego 2015 r. uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach „Fizyka dla smyka”. Ich tematem były różne rodzaje światła i zjawiska, którym ono podlega. Prowadząca zaprezentowała, m. in. na przykładzie koralików z tworzywa sztucznego działanie promieniowania UV. Zmieniły one na pewien czas kolor z białego na fioletowy, różowy lub niebieski. Później znów wróciły do pierwotnej barwy. Uczniowie rozumieli, że to wpływ promieniowania emitowanego przez Słońce, które także powoduje czasową opaleniznę ludzkiej skóry.

Więcej…
 

Koncert zespołu muzycznego z Ukrainy

Email Drukuj PDF

6 lutego w naszej szkole odbył się koncert ukraińskiego zespołu, który zaprezentował swoje narodowe tańce i piosenki.
Występ obejrzeli uczniowie kl. IV – VI SP oraz kl. I a Gim. Muzycy zachwycili barwnymi, oryginalnymi ukraińskimi strojami. Wykonali kilka różnorodnych piosenek, które przeplatane były tańcami. Po każdej prezentacji muzycy nagradzani byli gromkimi brawami.

Więcej…
 


Strona 68 z 79

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
25 Stycznia 2020
Światowy Dzień Środków Masowego
Przekazu
Imieniny obchodzą
Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł,
Tatiana, Tacjanna

Do końca roku zostało 342 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama