Aktualności

Wycieczka do Zoo

Email Drukuj PDF

Dnia 10 czerwca 2014 r. klasy I a i I b wraz z wychowaczyniami p. K Daniel i p. J. Studnicką, wybrały się na wycieczkę  do Krakowa. Celem wyprawy było zwiedzanie tamtejszego ZOO. Wycieczka udała się wspaniale, ponieważ słońce towarzyszyło pierwszakom przez cały czas:) Było bardzo przyjemnie, a jeśli ktoś nie wierzy, zapraszamy do obejrzenia zdjęć... :)

Więcej…
 

XVII Dni Papieskie

Email Drukuj PDF

Zgodnie z majową tradycją uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach organizowanych w ramach XVII Dni Papieskich. Uczestnicy poszczególnych przeglądów reprezentowali bardzo wysoki poziom.
Cieszymy się z wyników, które osiągnęli uczniowie naszej szkoły.

Przegląd Pieśni Religijnej - zespoły:
I miejsce duet kl. 0 a  Karol Wiensko, Wiktoria Czopek - opiekun p. Halina Hejmej 
II miejsce kl. 0 c  "Boże dzieci" - opiekun p. Anna Pałosz
I miejsce kl. I b przygotowywana przez p. Jolantę Studnicką
III miejsce kl. III a przygotowywana przez p. Renatę Bielę

Więcej…
 

Dzień Dziecka w Krakowie

Email Drukuj PDF

Uczniowie klasy III a pod opieką rodziców i wychowawczyni p. Renaty Bieli, dzień 30 maja spędzili w Krakowie. Wzięli udział w inauguracji Kraków-Areny. Uczestniczyli w imprezie „Pixar in koncert. Kultowe filmy z muzyką na żywo”, zorganizowanej specjalnie dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka – pod honorowym patronatem prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Więcej…
 

Dzień Matki

Email Drukuj PDF

Dnia 29 maja 2014 r. klasy I a i I b pod opieką pań wychowawczyń: p. K. Daniel oraz p. J. Studnickiej przygotowały i przedstawiły program słowno muzyczny pt. "Wiosna dla mojej mamy". Zaproszone mamy mogły podziwiać recytowane przez ich pociechy wiersze, śpiewane piosenki oraz tańce przygotowane przez grupę taneczną klas pierwszych. Mamy nadzieję, że w ten sposób najmłodsi uczniowie naszej szkoły wyrazili swoje podziękowania dla kochanych mam za ich trud i pracę.

Więcej…
 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

Email Drukuj PDF

30.05.2014 r. odbył się etap finałowy  "II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów", którego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 im. ks. St. Staszica w Wadowicach.

I etap konkursu odbył się w gimnazjach na początku kwietnia. Każda szkoła po przeprowadzeniu testu przesłanego przez organizatorów wytypowała trzech najlepszych reprezentantów gimnazjum. Z naszej szkoły do finału zakwalifikowali się: Grzegorz Grodecki kl. I b, Jakub Millan kl. III a i Krystian Kosek kl. III b.

Więcej…
 


Strona 69 z 73

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Wtorek
15 Października 2019
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama