Aktualności

50 - lecie Szkoły w Kalwarii Zebrzydowskiej 1964-2014

Email Drukuj PDF

"Uczymy się  nie dla szkoły, lecz dla życia"
Seneka

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na uroczystości Jubileuszu 50-lecia Szkoły połączone z oddaniem do użytku nowo wybudowanej Hali Sportowej, które odbędą się w dniach 17,18 X 2014 r.
Będzie to doskonała okazja, aby na chwilę zwolnić pęd życia, spotkać się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, kolegami, znajomymi......, powspominać dobre czasy, porównać obraz szkoły dawnej i dziś.

Więcej…
 

Gminne Święto Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

10 października 2014 roku w ZS nr 3 w Przytkowicach miało miejsce uroczyste spotkanie władz samorządowych na czele z Burmistrzem, p. Zbigniewem Stradomskim i Wiceburmistrz, p. Haliną Cimer z dyrektorami gminnych szkół i nauczycielami uhonorowanymi nagrodami Burmistrza lub Dyrektora szkoły. Wśród zaproszonych gości byli także m. in. : Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Krakowie, p. Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor OASS-u, p. Mirosława Oczkowska i Dyrektor Biblioteki Publicznej, p. Bogusława Moskała.

Więcej…
 

Indywidualne Biegi Przełajowe w Nowym Targu

Email Drukuj PDF

Uczeń kl. IV a Oliwier Oczkowski uzyskał tytuł Mistrza Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Wadowicach i reprezentował naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim w Nowym Targu. Tam zdobył III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

Email Drukuj PDF

29. 09. 2014 r. na stadionie MKS Kalwarianka odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Część z reprezentujących nasza szkołę uczniów przeszła do etapu rejonowego. Ze szkoły podstawowej byli to: Zuzanna Zacharska, Patrycja Dębowska, Wiktoria Karaś, Julia Kozieł, Anna Pomierska, Kornelia Pilch, Zuzanna Pomierska, Klaudia Zborowska. Radosław Wróbel, Emil Turek,  Mateusz Merak, Eryk Kwiatek, Michał Babicz, Kamil Koziołek, Michał.Kaźmierczak.

Więcej…
 

Szkoła w ruchu

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że Minister Edukacji Narodowej przyznał Zespołowi Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej tytuł „Szkoły w Ruchu”. Tytuł ten stanowi ogromne wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej.
Możecie wyszukać naszą szkołę na mapie wszystkich polskich szkół wyróżnionych tym zaszczytnym tytułem na stronie www.szkolawruchu.men.gov.pl/index.php/mapa-szkol-w-ruchu

 


Strona 70 z 77

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
11 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama