Aktualności

Indywidualne Biegi Przełajowe w Nowym Targu

Email Drukuj PDF

Uczeń kl. IV a Oliwier Oczkowski uzyskał tytuł Mistrza Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Wadowicach i reprezentował naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim w Nowym Targu. Tam zdobył III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

Email Drukuj PDF

29. 09. 2014 r. na stadionie MKS Kalwarianka odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Część z reprezentujących nasza szkołę uczniów przeszła do etapu rejonowego. Ze szkoły podstawowej byli to: Zuzanna Zacharska, Patrycja Dębowska, Wiktoria Karaś, Julia Kozieł, Anna Pomierska, Kornelia Pilch, Zuzanna Pomierska, Klaudia Zborowska. Radosław Wróbel, Emil Turek,  Mateusz Merak, Eryk Kwiatek, Michał Babicz, Kamil Koziołek, Michał.Kaźmierczak.

Więcej…
 

Szkoła w ruchu

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że Minister Edukacji Narodowej przyznał Zespołowi Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej tytuł „Szkoły w Ruchu”. Tytuł ten stanowi ogromne wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej.
Możecie wyszukać naszą szkołę na mapie wszystkich polskich szkół wyróżnionych tym zaszczytnym tytułem na stronie www.szkolawruchu.men.gov.pl/index.php/mapa-szkol-w-ruchu

 

Szkoła Odkrywców Talentów

Email Drukuj PDF

Z dumą informujemy, że Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego uzyskał w roku szkolnym 2013/14 tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, który świadczy o tym, że nasza szkoła przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Więcej…
 

Musical "Bagno"

Email Drukuj PDF

Dnia 24 września uczniowie klas VI oraz gimnazjum obejrzeli w Centrum Kultury w Wadowicach musical pt. "Bagno". Spektakl wprowadził  widzów w „zaczarowany” świat, który jest bardzo niebezpieczny – świat  uzależnienia.
Główny bohater Zyga próbuje wyzwolić piękną dziewczynę Olgę z mocy czaru – uzależnienia od narkotyków. Walczy z dilerem, w końcu dochodzi między nimi do bójki… Zyga i Olga trafiają do szpitala, na scenie pojawia się policja…

Więcej…
 


Strona 72 z 79

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Stycznia 2020
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 341 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama