Aktualności

XVII Dni Papieskie

Email Drukuj PDF

Zgodnie z majową tradycją uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach organizowanych w ramach XVII Dni Papieskich. Uczestnicy poszczególnych przeglądów reprezentowali bardzo wysoki poziom.
Cieszymy się z wyników, które osiągnęli uczniowie naszej szkoły.

Przegląd Pieśni Religijnej - zespoły:
I miejsce duet kl. 0 a  Karol Wiensko, Wiktoria Czopek - opiekun p. Halina Hejmej 
II miejsce kl. 0 c  "Boże dzieci" - opiekun p. Anna Pałosz
I miejsce kl. I b przygotowywana przez p. Jolantę Studnicką
III miejsce kl. III a przygotowywana przez p. Renatę Bielę

Więcej…
 

Dzień Dziecka w Krakowie

Email Drukuj PDF

Uczniowie klasy III a pod opieką rodziców i wychowawczyni p. Renaty Bieli, dzień 30 maja spędzili w Krakowie. Wzięli udział w inauguracji Kraków-Areny. Uczestniczyli w imprezie „Pixar in koncert. Kultowe filmy z muzyką na żywo”, zorganizowanej specjalnie dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka – pod honorowym patronatem prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Więcej…
 

Dzień Matki

Email Drukuj PDF

Dnia 29 maja 2014 r. klasy I a i I b pod opieką pań wychowawczyń: p. K. Daniel oraz p. J. Studnickiej przygotowały i przedstawiły program słowno muzyczny pt. "Wiosna dla mojej mamy". Zaproszone mamy mogły podziwiać recytowane przez ich pociechy wiersze, śpiewane piosenki oraz tańce przygotowane przez grupę taneczną klas pierwszych. Mamy nadzieję, że w ten sposób najmłodsi uczniowie naszej szkoły wyrazili swoje podziękowania dla kochanych mam za ich trud i pracę.

Więcej…
 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

Email Drukuj PDF

30.05.2014 r. odbył się etap finałowy  "II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów", którego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 im. ks. St. Staszica w Wadowicach.

I etap konkursu odbył się w gimnazjach na początku kwietnia. Każda szkoła po przeprowadzeniu testu przesłanego przez organizatorów wytypowała trzech najlepszych reprezentantów gimnazjum. Z naszej szkoły do finału zakwalifikowali się: Grzegorz Grodecki kl. I b, Jakub Millan kl. III a i Krystian Kosek kl. III b.

Więcej…
 

Rajd Turystyczny w ramach Dni Papieskich

Email Drukuj PDF

22 maja 2014 r. 2 grupy 10-osobowe reprezentowały naszą szkołę na Rajdzie Turystycznym w ramach Dni Papieskich pod opieką pań I. Steli-Maliny i S.Sarapaty. Był to dzień bardzo upalny. O godzinie 900 spotkaliśmy się z reprezentacjami innych szkół na starcie Rajdu przy pomniku Jana Pawła II na Rynku naszego miasta. Organizatorzy przywitali wszystkich, wręczyli pamiątkowe odznaki i rozdali mapy z zaznaczonymi punktami kontrolnymi. W tych miejscach każda z grup musiała wykonać zadania, które oceniali harcerze. Zaliczaliśmy następujące punkty: Dworzec PKS, PKP, stadion Kalwarianki, wzgórze Ukrzyżowania, cmentarze.

Więcej…
 


Strona 75 z 79

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Stycznia 2020
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 341 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama