Aktualności

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej

Email Drukuj PDF

6 czerwca 2019 r. w Rabce Zdroju odbył się finał Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej "Superstar", organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Zakwalifikowała się do niego uczennica klasy III c naszego gimnazjum – Aleksandra Tymoszuk. W finale zaśpiewała piosenkę "In All deinen Farben" i otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

 

Bajka dla mamy... i nie tylko

Email Drukuj PDF

Dzień Matki to jedno z najbardziej wzruszających świąt. Młodsze klasy szkolne i przedszkolaki przygotowują wtedy wiersze i piosenki, a każdy ma dla swojej mamusi upominek.
Klasa II c przygotowana przez panią Beatę Moskałę zaprezentowała z tej okazji tak ciekawą inscenizację, że 29 maja została odegrana również dla uczniów naszej szkoły. W tym dniu miały miejsce dwa spektakle: dla przedszkolaków i dla klas I-VI.

Więcej…
 

Dzień z Patronem Szkoły

Email Drukuj PDF

Dnia 6 czerwca obchodziliśmy święto patrona naszej szkoły, czyli Mikołaja Zebrzydowskiego. Apel na tę okazję przygotowali uczniowie klasy VI b. Na rozpoczęcie uroczystości wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn szkoły, a następnie obejrzeli prezentację dotyczącą Mikołaja Zebrzydowskiego. Później odbył się konkurs sprawdzający poziom wiedzy poszczególnych klas na temat naszego patrona.

Więcej…
 

Pielgrzymka klas III do Limanowej

Email Drukuj PDF

4 czerwca 2019 r. odbyła się pielgrzymka dzieci z klas III naszej szkoły do Limanowej, gdzie króluje Matka Boża Bolesna. Na początku zwiedziliśmy muzeum na terenie Klasztoru, następnie wszyscy wraz z rodzicami, ks. Jarosławem, p. Kasią i p. Jolą wzięliśmy udział we Mszy Świętej. Po chwili przerwy udaliśmy się do miejscowości Męcina, skąd ruszyliśmy pieszo do Wioski Indiańskiej, gdzie czekało na nas mnóstwo zabaw.

Więcej…
 

Nagrody rozdane!

Email Drukuj PDF

5.06.2019 r. w Centrum Kultury Sportu i Turystyki odbyło się rozdanie nagród uzyskanych w Gminnych Konkursach organizowanych co roku na I etapie kształcenia. Są to: Konkurs Ortograficzny, Ekologiczny, Matematyczny. Rozdanie nagród umilały występy uczniów z ZS nr 1 z Kalwarii Zebrzydowskiej - również laureatów tegorocznych Dni Papieskich prezentujących swoje umiejętności artystyczne: grę na instrumencie, śpiew, recytację.

Więcej…
 


Strona 10 z 79

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
19 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 348 dni.
Zodiak: Koziorożec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama