Aktualności

Wspomnienia z wycieczki

Email Drukuj PDF

Dnia 8.10.2018 roku uczniowie klasy VI wybrali się na dwudniową wycieczkę do Sandomierza i Łańcuta.
Wyjechaliśmy z Kalwarii o godzinie 8:00, podróż trwała ok 3,5 godziny. Gdy dojechaliśmy do Sandomierza, spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadził nas po mieście. Najpierw odbyliśmy rejs statkiem po Wiśle i stamtąd obejrzeliśmy panoramę miasta.

Więcej…
 

Głosuj na naszego Nauczyciela na Medal!

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że pani Renata Bielanauczyciel ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej została  nominowana do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie małopolskim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanym przez „Dziennik Polski” i „Gazetę Krakowską” pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego i profesora Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Nominacja została  zgłoszona przez uczniów i ich rodziców.
Pani Renata Biela jest długoletnim i cenionym pedagogiem wśród uczniów, ich rodziców, a także w środowisku lokalnym. Osobą bardzo aktywną w pracy zawodowej i społecznej. Jej wychowankowie osiągają liczne sukcesy.  Zachęca i motywuje dzieci do szerokiej działalności  i zaangażowania w życie nie tylko szkolnej, ale i lokalnej społeczności.
Nominacja pani Renaty Bieli jest dowodem sympatii i uznania dla jej pracy. Podziękowaniem za poświęcenie i trud włożony w edukację naszych dzieci, kształtowanie ich osobowości, a także rozwijanie talentów i pasji.
Rada Rodziców zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Kalwarii o oddawanie głosów na naszą Kandydatkę. Możecie to Państwo uczynić:

  • SMSem na nr 72355,  wpisując indywidualny kod  KNW.184

  • klikiem, wchodząc na stronę www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel

 

Nauczyciel na Medal

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie

Zostałam mile zaskoczona nominowaniem mojej osoby do prestiżowego plebiscytu na najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie małopolskim NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanego przez „Dziennik Polski” i „Gazetę Krakowską” pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego i profesora Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Ta nominacja jest dla mnie największym i najważniejszym wyróżnieniem, jakie otrzymałam w czasie mojej 37-letniej pracy zawodowej. Jestem szczęśliwa, że to właśnie przez Uczniów i Ich Rodziców moja praca została zauważona i spotkała się z tak wielkim uznaniem.
Oczywiście o wyborze laureatów będą decydowały oddane głosy. Bez względu na wynik głosowania, sama nominacja jest już dla mnie wielkim osiągnięciem zawodowym i z głębi serca za nią dziękuję.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Renata Biela

 

Śladami generała Józefa Hallera

Email Drukuj PDF

4 października 2018 roku moja klasa 7 b wraz z klasą 3 c gimnazjum pojechała do Izby Pamięci generała Józefa Hallera w Jurczycach. Wycieczkę zorganizowała Biblioteka Publiczna w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Generał pochodził z rodziny, której wszyscy członkowie chlubnie zapisali się na kartach historii. Ród Hallerów z Jurczyc posiadał tytuł szlachecki. Była to rodzina, w której kultywowało się tradycje patriotyczne, a hasło Bóg Honor Ojczyzna stanowiło życiowe credo.

Więcej…
 

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Email Drukuj PDF

W dniu 28.09.2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się VIII edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Szkoła została oplakatowana informacjami o akcji, a w klasach 4-6 zostały przeprowadzone lekcje w oparciu o scenariusze związane z tabliczką mnożenia. W skład programu zajęć wchodziło:
-omówienie z uczniami zasad akcji,
-zabawy i konkursy w grupach,
-indywidualny test sprawdzający umiejętności z zakresu tabliczki mnożenia.

Więcej…
 


Strona 10 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

Do końca roku zostało 344 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama