Aktualności

Pierwsza pomoc emocjonalna

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,
obecna sytuacja w kraju jest wyjątkowo trudna dla wielu z nas, zarówno dzieci i ich rodziców oraz nauczycieli. W ciągu jednego dnia zmieniło się nasze życie. Ograniczono nam możliwość kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi, robienia zakupów oraz wiele innych czynności dnia codziennego. Tym sytuacjom towarzyszą przeróżne emocje, czasem wyjątkowo trudne. W związku z tym Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wadowicach rozszerza dostępność mailowego i telefonicznego kontaktu zaufania w ramach pomocy psychologicznej, zarówno dla uczniów, rodziców i nauczycieli - pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 512618605, gdzie specjaliści udzielą fachowej porady.

 

Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

Email Drukuj PDF

Lista kandydatów przyjętych do Oddziału Przedszkolnego

Lista kandydatów przyjętych do Przedszkola

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że od dnia 7 kwietnia 2020 r. (wtorek) sekretariat będzie czynny w godzinach 8.00 – 12.00.

 

Rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

Email Drukuj PDF

Informacja dla Rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka do przedszkola i do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

Więcej…
 

Zmiana harmonogramu konkursów

Email Drukuj PDF

400 – lecie śmierci Mikołaja Zebrzydowskiego – zmiana harmonogramu konkursów organizowanych przez Zespół Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

Szanowni Państwo,
W związku z zamknięciem placówek oświatowych zostanie zmieniony harmonogram konkursów. Po wznowieniu zajęć zostaną ustalone nowe terminy.
Zmiany zostaną uwzględnione w regulaminie, a po ustaleniu nowych terminów, harmonogram  zostanie opublikowany na stronie internetowej ZS 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 


Strona 10 z 39

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
28 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Gościrad, Grzegorz, Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin, Zdzisław

Do końca roku zostało 34 dni.
Zodiak: Strzelec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama