Aktualności

Spotkanie z filharmonią

Email Drukuj PDF

Dnia 22 listopada 2017 r. uczniowie kl. V a i V b  uczestniczyli  w kolejnym koncercie edukacyjnym w ramach cyklu „Spotkania z Filharmonią Krakowską”, które co miesiąc odbywają się w CKSiT.

Więcej…
 

Podziękowania

Email Drukuj PDF

 

Święto Niepodległości

Email Drukuj PDF

W tym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej przez dwa dni świętowali 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W piątek, 10.11.2017 odbyły się dwie uroczyste akademie: uczniowie kl. V b przygotowali program artystyczny dla uczniów szkoły podstawowej, a uczniowie klas III a i III b dla gimnazjum. Natomiast w poniedziałek, 13.11.2017 r. odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznych.

Więcej…
 

Uroczyste otwarcie

Email Drukuj PDF

Dnia 6 listopada 2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowo wybudowanej klatki schodowej, trzech sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej oraz nowej części przedszkola (tj. szatni i 5 sal). W sumie w części przedszkolnej funkcjonuje 7 oddziałów, w tym jeden integracyjny. W uroczystości tej brała udział między innymi pani Halina Cimer, Małopolski Wicekurator Oświaty.

Więcej…
 

Spotkanie z policjantem

Email Drukuj PDF

 

W ramach podsumowania akcji „Odblaskowa szkoła” gościliśmy wśród nas przedstawiciela Policji, którego powitaliśmy recytacją wiersza. Wręczył on zwycięzcom konkursów o ruchu drogowym okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Społeczność szkolna sukcesy swoich koleżanek i kolegów nagrodziła gromkimi brawami.

Więcej…
 


Strona 10 z 53

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama