Aktualności

Apel do mieszkańców (UM Kalwarii Zebrzydowskiej)

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo, w załączeniu podajemy do wiadomości informacje dotyczące koronawirusa, ale stanowczo chcemy państwu przekazać, że w chwili obecnej na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska nie ma zagrożenia tym wirusem. Bardzo prosimy, abyście państwo przestrzegali zasad i procedur zawartych w niżej zamieszczonych dokumentach.

Jak zapobiegać zakażeniu?

Jak skutecznie myć ręce?

Informacja dla osób powracających z pn. Włoch

Informacja dla osób powracających z Chin i innych krajów dotkniętych epidemią

Adresy oddziałów zakaźnych

 

„Nałogi - droga donikąd”. Spotkanie profilaktyczne

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 24 lutego 2020 r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej uczniowie klas VII i VIII Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach i Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stanisławiu Dolnym Dolany, z inicjatywy pani pedagog mgr Anny Frasik, wzięli udział w programie profilaktycznym pt. ”Nałogi – droga donikąd”.

Więcej…
 

Święto naszych Babć i Dziadków

Email Drukuj PDF

Jest to święto niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, łez i radości. Ta uroczysta impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 13 lutego 2020 r. Na wstępie pani dyrektor przywitała gorąco wszystkich zaproszonych gości.

Więcej…
 

Gratulacje

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII b naszej szkoły Maciej Mikołajek, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego oraz do etapu wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021 jest do pobrania na stronie internetowej szkoły (Dokumenty do pobrania). Powyższy wniosek należy składać do 31 maja 2020 r.

 


Strona 2 z 30

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
28 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Do końca roku zostało 279 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama