Aktualności

Baśń o 12 miesiącach

Email Drukuj PDF

„Nie  znajdzie szczęścia ten, kto nieżyczliwość w sercu nosi” – to myśl przewodnia występu teatralnego przygotowanego przez uczniów klas II a i II b pod opieką p. Ireny Moskwy i Izabelli Pawlikowskiej. Młodzi aktorzy z dużym entuzjazmem wcielili się w role macochy, pasierbicy, córki, braci miesięcy, zwierzątek leśnych przedstawiając „Baśń o dwunastu miesiącach”.

Więcej…
 

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum naszej gminy. Trzyosobowe zespoły musiały wykonać pocztówkę na temat: „Sport i turystyka w życiu Karola Wojtyły”, zmierzyć się z bardzo szczegółowymi pytaniami dotyczącymi życia św. Jana Pawła II, a następnie wykazać się sprawnością w zawodach sportowych.
Po zaciętej walce reprezentanci naszej szkoły zdobyli I miejsce.

Więcej…
 

Gminny Konkurs Ekologiczny

Email Drukuj PDF

Dnia 25 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół nr w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się finał Gminnego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Czyste środowisko, najlepsze uzdrowisko" dla klas II – III edukacji wczesnoszkolnej ze szkół z gminy Kalwaria Zebrzydowska. Jak co roku, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą na temat potrzeby ochrony zasobów przyrody ożywionej i nieożywionej. Poziom był bardzo wyrównany. Łącznie w finale konkursu uczestniczyło 42 uczniów.

Więcej…
 

Mamy kolejną laureatkę!

Email Drukuj PDF

Uczennica naszego gimnazjum - Magdalena  Królikowska - została laureatką konkursu biblijnego „Z mądrością Proroków przez życie”  (opiekun: ks.T. Koszarek)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Mistrzynie Powiatu

Email Drukuj PDF

25 kwietnia 2017 r. w hali sportowej przy ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się powiatowe zawody w minipiłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. W zawodach brały udział 4 drużyny z następujących szkół: ZS nr 1 z Wadowic, SP z Brzeźnicy, SP z Targanic i ZS nr 1 z Kalwarii. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Kozieł, Patrycja Dębowska, Emilia Gielata, Natalia Konicka, Nikola Pieronkiewicz, Dagmara Woźnica, Oliwia Brewczyńska, Natalia Matuszyk, Weronika Kozieł, Aleksandra Waliczek. Bramki broniła Zuzanna Partyka (opiekun: p. S. Sarapata). Po zaciętej walce nasze uczennice uzyskały tytuł Mistrza Powiatu.
Gratulacje!

Więcej…
 


Strona 11 z 47

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
21 Stycznia 2018
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama