Aktualności

Zielona Szkoła w Sianożętach

Email Drukuj PDF

„Wszystko co dobre szybko się kończy” – taka opinia dominowała wśród uczestników Zielonej Szkoły w Sianożętach.
Ale zacznijmy od początku …
Początek? To decyzja pań wychowawczyń klas V (Marzeny Żeglińskiej i Małgorzaty Kubaty) – organizujemy wyjazd na Zieloną Szkołę!

Więcej…
 

Uroczyste wręczenie nagród

Email Drukuj PDF

Dnia 11 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury Sportu i Turystyki odbyło się wręczenie nagród laureatom Gminnych Konkursów: ortograficznego, ekologicznego, matematycznego, jakie są organizowane od kilkunastu lat na I etapie kształcenia. Rozdanie nagród uświetniały występy artystyczne uczniów ZS nr 1 z Kalwarii Zebrzydowskiej - laureatów tegorocznych Dni Papieskich.

Więcej…
 

Zielona Szkoła w Łebie

Email Drukuj PDF

W dniu 25 maja 2018 r. o godz. 21.00 uczniowie klasy II a i II b SP w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z wychowawczyniami: p. J. Studnicką, p. K. Daniel , p. dyr. M. Mlak, p. A. Pasternak oraz rodzicami, wyruszyli na Zieloną Szkołę do nadmorskiej miejscowości Łeba.
Celem takiej formy nauki było poznanie północnych terenów Polski, odległych od naszego miasteczka. Punktem noclegowym był Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Słoneczko".

Więcej…
 

Trzy dni w Warszawie

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 4 czerwca uczniowie klas drugich gimnazjum wyjeżdżali na wycieczkę do Warszawy.  Wstałem bardzo wcześnie rano, ponieważ zbiórka była zaplanowana na 5:50. Gdy dotarłem na parking szkolny,  większość uczestników wycieczki  już tam była. Nawet nie zdążyliśmy  porozmawiać, bo przyjechał autobus i zabrał nas w drogę. Byliśmy bardzo podekscytowani. Podróż minęła szybko, mimo iż trwała 7 godzin.

Więcej…
 

Wycieczka klas III gimnazjum

Email Drukuj PDF

Dnia 14 maja 2018 roku dwie klasy III gimnazjum wraz z opiekunami wyjechały na czterodniową wycieczkę. Głównym celem podróży było zwiedzenie Pragi i terenów południowo-zachodniej Polski.

Więcej…
 


Strona 11 z 62

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama