Home

XII Gminny Konkurs Ekologiczny "Ratujmy naszą planetę"

Email Drukuj PDF

Dnia 10 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się już po raz 12. Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Ratujmy naszą planetę". W konkursie wzięli udział uczniowie klas II -III  edukacji wczesnoszkolnej ze szkół z gminy Kalwaria Zebrzydowska. Uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą na temat potrzeby ochrony zasobów przyrody ożywionej i nieożywionej. Poziom wiedzy był bardzo wyrównany. Łącznie w konkursie uczestniczyło 33 uczniów. Uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

kl. II
I miejsce - Moskała Michał II a
Wyróżnienie - Jakubik Julia II b, Delewski Hubert II a
kl. III
I miejsce - Pająk Natalia III a
II miejsce - Gaura Nikodem III a
III miejsce - Zajda Natalia III a
Wyróżnienie - Kurczych Magdalena III b


Wszystkim laureatom GRATULUJEMY! I już dziś zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

 

 


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna