Home

Sportowy sukces ucznia naszej szkoły

Email Drukuj PDF

W sobotę 13 kwietnia w Hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się V Ogólnopolski Turniej Kyokushin-kan o Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej. Turniej zgromadził aż 321 karateków z całej Polski.
Organizatorem Turnieju był Kalwaryjski Klub Kyokushin-kan KIZUNA prowadzony przez Sensei Romana Kruszeckiego 4 dan.

Do turnieju przystąpiło 321 zawodników i zawodniczek z klubów Kyokushin-kan z Polski oraz zaprzyjaźniony klub Chikara z organizacji WKB. Turniej odbył się w trzech konkurencjach: Kata, Kumite i Tameshiwari. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty, życząc zawodnikom sukcesu.
Również uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach, a najlepszym zawodnikiem całego turnieju okazał się uczeń klasy VII b Francesco Rak, który, w kategorii kata i kumite, zdobył dwa pierwsze miejsca.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

 


Dzisiaj jest: Środa
18 Września 2019
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna