Home
Przedszkole


Święty Mikołaj w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa.

Więcej…
 

Dzień Pluszowego Misia

Email Drukuj PDF

Kto jest dzieci przyjacielem?
Mały miś!
Kto tajemnic zna tak wiele?
Mały miś!
Miś choć mały, choć nieśmiały,
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały,
każdy misia swego ma.


25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Więcej…
 

Wizyta w bibliotece

Email Drukuj PDF

"...Świat jest wielki, a po drodze tyle pytań.
Odpowiedzi poszukajcie w kartach książek.
Książki mówią: - Nie zabłądzi ten, kto czyta!
Książki mówią, ze ciekawscy żyją mądrzej..."

Wanda Chotomska

W dniu 27.11.2018 r. dzieci z grup 0 A i 0 B odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem.

Więcej…
 

Obchody 100 lat Niepodległości Polski w przedszkolu

Email Drukuj PDF

W naszym przedszkolu od września  podjęliśmy działania dotyczące obchodów 100 lat Niepodległości Polski. Celem działań było budowanie tożsamości  i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.

Więcej…
 

Małe dzieci, wielkie talenty

Email Drukuj PDF

W dniach 23-25 października w Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się przegląd artystyczny "TALENTY 2018" w kategoriach: wokal, recytacja, plastyka. W przeglądzie wzięły udział dzieci z grup 0 A oraz 0 B uzyskując następujące lokaty:

Więcej…
 


Strona 3 z 31


Dzisiaj jest: Sobota
25 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta