Home
Przedszkole


Konferencja „Czysta Małopolska”

Email Drukuj PDF

14 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się konferencja podsumowująca V edycję projektu edukacyjnego „Czysta Małopolska”, na której zaprezentowane zostały przez laureatów dobre praktyki w zakresie promocji zdrowego odżywiania.

Więcej…
 

Urodziny Adriana z grupy 0 c

Email Drukuj PDF

Niech Ci słonko ciepło gra,
Niech Twój uśmiech długo trwa,
Nie trać swej wesołej minki
Dziś są Twoje urodzinki!

Kochanemu Adrianowi z okazji urodzin WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO życzą koleżanki i koledzy z grupy 0 „C” oraz p. Kasia i p. Mira.

Więcej…
 

Wyjazd do Lalandii

Email Drukuj PDF

25, 29 i 30. 05. 2018 r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Fun Park Lalandia w Barwałdzie Górnym.
Celem wyjazdu było kształtowanie umiejętności działania w grupie poprzez zabawę. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji m.in. basenu z tysiącem kulek, zjazdu pontonowego i toru saneczkowego.

Więcej…
 

Lego robotyka w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczyły w zajęciach LEGO ROBOTYKI w ramach projektu unijnego „Dać szansę przedszkolakom w Gminie Kalwaria Zebrzydowska”.
Blok zajęć z robotyki dla dzieci to doskonała okazja do rozwinięcia kompetencji informatycznych i technicznych młodych konstruktorów. Zajęcia z robotyki to również szansa na kształcenie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej.

Więcej…
 

Fizyka dla smyka

Email Drukuj PDF

W ramach projektu unijnego "Dać szansę przedszkolakom w Gminie Kalwaria Zebrzydowska" dzieci z naszego przedszkola trzykrotnie wzięły udział w zajęciach FIZYKA DLA SMYKA.

Więcej…
 


Strona 9 z 32


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna