Home

Wieczór Bożonarodzeniowy

Email Drukuj PDF

5 stycznia uczniowie klas 0-III zostali zaproszeni do Sali  Widowiskowej na „ Wieczór Bożonarodzeniowy”. Pod takim tytułem uczniowie klasy III a , pod kierunkiem wychowawczyni p. Renaty Bieli przedstawili musicalowe jasełka.
6 stycznia w Święto Trzech Króli, to niezwykle barwne przedstawienie miały okazję obejrzeć Rodziny występujących dzieci, a także specjalnie na tę okazję zaproszeni  Goście. O godz. 1600 sala widowiskowa była wypełniona po brzegi.

Dzieci bardzo się starały, aby swoim występem sprawić radość najbliższym. Śpiewały kolędy i pastorałki, grały na skrzypcach i pianinie, a także wcielały się w role bohaterów szopki. Bardzo efektownie wyglądało zakończenie przedstawienia, które uczniowie zachowali w tajemnicy. Wystrzelone zostały petardy z płatkami śniegu. Głośny śpiew występujących  „Podnieś rączkę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą” i sypiące się płatki śniegu uwieńczyły „Wieczór Bożonarodzeniowy”.

Gromkie brawa, jakie otrzymali mali artyści po spektaklu, a także słowa uznania skierowane do uczniów kl. III a przez wicedyrektora szkoły p. Bogdana Oczkowskiego mogą świadczyć o udanym występie.

 

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga