Home Przedszkole Aktualności Magiczny dywan i tablica interaktywna w przedszkolu

Magiczny dywan i tablica interaktywna w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy, że do naszego przedszkola zostały zakupione: „MAGICZNY DYWAN” i TABLICA INTERAKTYWNA.
Magiczny dywan to niesamowita, nowoczesna, interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, nauki, gier i zabaw ruchowych. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy wirtualny, magiczny dywan, na którym dzieci przeżywają magiczne przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

W naszym przedszkolu wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia technologii multimedialnych, a jedną z nich jest tablica interaktywna. We wszystkich grupach odbywać się będą zajęcia z zastosowaniem technologii komputerowej oraz wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Dzieci mają możliwość poznać funkcje nowoczesnego oprogramowania oraz same doświadczyć ciekawych doznań podczas zdobywania nowej wiedzy i umiejętności edukacyjnych.

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew