Home Przedszkole Aktualności Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Email Drukuj PDF

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego Dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się, w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność.

Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

W listopadzie obchodziliśmy urodziny MARIKI z grupy 0 c oraz JAGÓDKI z grupy Biedroneczki.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk