O nas

Email Drukuj PDF

Witamy serdecznie w naszym przedszkolu!


03.09.2012 r. przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zeb. rozpoczęła działalność nowa placówka – przedszkole. Uczęszczają do niego dzieci w wieku 3 – 4 lat.

Praca w przedszkolu odbywa się w trzech grupach: grupy młodsze „Biedroneczki” i "Motylki" oraz grupa starsza „Pszczółki”. Najstarsza grupa jest oddziałem integracyjnym, do której uczęszczają dzieci zdrowe oraz ich koledzy z różnego typu niepełnosprawnościami.
Staramy się, aby każde dziecko znalazło tu szacunek i zrozumienie. Jesteśmy otwarci na problemy dzieci i rodziców, próbujemy je wspólnie rozwiązywać. Bardzo chcemy, aby nasze przedszkole niekoniecznie było najlepsze, ale by było kochane przez dzieci, szanowane przez rodziców.

Pragniemy, by w naszym przedszkolu było, miło, wesoło, bezpiecznie; byśmy byli dla siebie życzliwi i uśmiechnięci. Chcemy, żeby wszyscy czuli się tutaj uśmiechnięci.

Przedszkole dysponuje dwoma salami zabaw, jadalnią, kuchnią wraz z zapleczem, przestronną szatnią oraz toaletami przystosowanymi do potrzeb zarówno dzieci zdrowych jak i przedszkolaków ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi.

 

Galeria zdjęć

Uroczyste otwarcie przedszkolaKĄCIK DO LEŻAKOWANIA                          SZATNIA                                   JADALNIA

Kącik do leżakowania SzatniaJadalnia

 

SALE ZABAW

 

Sale zabawSale zabawSale zabaw

 

TOALETY

 

ToaletyToaletyToalety

 

 

 

 

 

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
3 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
August, Augusta, Krzywosąd, Lidia,
Nikodem, Symeon, Szczepan

Do końca roku zostało 151 dni.
Zodiak: Lew