Home Przedszkole Aktualności Mali ratownicy

Mali ratownicy

Email Drukuj PDF

29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „Mali ratownicy” przeprowadzonych przez ratowników medycznych z firmy „Azymut”. Przed naszymi przedszkolakami ratownicy postawili nie lada wyzwanie – uratować misia to nie taka prosta sprawa….

Dzieci uczyły się jak zabandażować uszkodzoną nogę lub rękę, w jakich okolicznościach użyć odpowiedniego koca ratunkowego. Na misiach trenowały reanimację. Były to bardzo aktywne, ważne dla życia i zdrowia warsztaty. Każde dziecko spisało się na medal i otrzymało Dyplom Małego Ratownika. Gratulujemy!

 


Dzisiaj jest: Sobota
25 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta