Home Przedszkole Aktualności Mali ratownicy

Mali ratownicy

Email Drukuj PDF

29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „Mali ratownicy” przeprowadzonych przez ratowników medycznych z firmy „Azymut”. Przed naszymi przedszkolakami ratownicy postawili nie lada wyzwanie – uratować misia to nie taka prosta sprawa….

Dzieci uczyły się jak zabandażować uszkodzoną nogę lub rękę, w jakich okolicznościach użyć odpowiedniego koca ratunkowego. Na misiach trenowały reanimację. Były to bardzo aktywne, ważne dla życia i zdrowia warsztaty. Każde dziecko spisało się na medal i otrzymało Dyplom Małego Ratownika. Gratulujemy!

 


Dzisiaj jest: Środa
18 Września 2019
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna