Home

Dzień Rodziny

Email Drukuj PDF

12 czerwca 2019 r. w sali CKTiS odbyła się wielka uroczystość poświęcona Rodzinie.
Uczniowie z klasy III a i III b SP zaprezentowali zdolności i umiejętności artystyczne swoim rodzicom oraz dziadkom. Licznie zebranych gości powitała p. dyr. Maria Mlak, a także wychowawczynie: p. K. Daniel oraz p. J. Studnicka.

Dzieci chciały podziękować rodzicom i dziadkom za trud i opiekę nad nimi, a wychowawczyniom za trzy lata współpracy. Prezentowane wiersze, scenki i piosenki niosły z sobą przekaz, jak bardzo ważna jest w dzisiejszych czasach rodzina. Jej wartość zależy właśnie od opiekunów, którzy przekazują swoim dzieciom tradycje, normy i zachowania, takie jak miłość, zgoda, szacunek….. I mimo że są one już dzisiaj mniej popularne - potrafią je docenić młodzi ludzie, którzy wzrastają pod skrzydłami kochanej i troskliwej rodziny. W programie został również zaprezentowany: zespół artystyczny super chłopaków, układ taneczny, gra na pianinie oraz skrzypcach…

Mnóstwo życzeń, śmiechu i dobrej zabawy, sprawiły, że godzinny program minął wszystkim bardzo szybko… A jak było, zobaczcie sami.

 


Dzisiaj jest: Wtorek
28 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons,
Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir,
Roger, Waleriusz

Do końca roku zostało 339 dni.
Zodiak: Wodnik