Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Po trzech tygodniach...

Email Drukuj PDF

Drodzy rodzice,
Trzy tygodnie pracy przedszkola już za nami. Dziękujemy za współpracę, stosowanie się do nowo wprowadzonych zasad i reguł. Nasze kochane przedszkolaki są wspaniałe. Pięknie współpracują, bawią się i śpiewają. Najważniejsze, że z radością witają się z nauczycielami i bez problemu żegnają z Wami - rodzicami! Dalsza przygoda przed nami!

 

Urodziny Ignasia

Email Drukuj PDF

 

08.09 w grupie 0 D świętowaliśmy urodziny Ignacego. Były pyszne cukierki urodzinowe, odśpiewano sto lat i złożono życzenia. To był radosny dzień.

 

Warsztaty kulinarne Little Cook

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 07.09. grupy 0 A i 0 D uczestniczyły w warsztatach kulinarnych przeprowadzonych przez firmę Little Cook. Zajęcia były nagrodą, którą grupa 0 A wygrała dzięki zaangażowaniu swoich rodziców. Dzieci z zerówki D uczestniczyły w zajęciach dzięki gościnności grupy 0 A i Pani Halinki.  
Nasze dzieci samodzielnie przygotowywały ciasto i formowały ciasteczka z lentilkami. Było wesoło, interesująco i bardzo smacznie! Wszystkie dzieci otrzymały strój kucharski, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło zajęcia. To była wielka uczta i dobra zabawa.

Więcej…
 

Witamy w przedszkolu!

Email Drukuj PDF

Beztroski czas wakacji dobiegł końca. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Od 1 września przedszkole tętni życiem. Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był dla wszystkich wielkim przeżyciem. Starsze przedszkolaki z radością witały swoich kolegów. Najmłodsi z nutką niepewności poznawali swoje sale, kolegów i panie. Przez cały dzień dzieciom towarzyszyła zabawa i wesołe pląsy. Po krótkiej chwili wątpliwości i obawy, nawet u najmłodszych przedszkolaków na buzi zagościł szeroki uśmiech. Było wesoło i radośnie. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom i Państwa zaufaniu czas spędzony w przedszkolu będzie dla dzieci beztroską przygodą służącą poznawaniu i rozumieniu świata.

 

Warto pomagać!

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki oraz pracownicy Publicznego Przedszkola w Kalwarii Zebrzydowskiej na czele z Dyrekcją przyjęli wyzwanie od Publicznego Przedszkola z Budzowa, zebrali fundusze na rzecz Tosi oraz jak przystało na Challange wykonali przysiady.

Do wykonania zadania nominujemy:

- Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej;

- Publiczne Przedszkole w Witanowicach;

- Oddział Przedszkolny w Przytkowicach.

Nominowani wykonują 10 pompek lub przysiadów, nagrywają film i umieszczają go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania - wpłacają 10 zł, jeśli wykonają to 5 zł na konto z poniższego linku:

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia

Zachęcamy do dokonywania wpłat.

Warto pomagać!

 


Strona 1 z 12


Dzisiaj jest: Niedziela
27 Września 2020
Imieniny obchodzą
Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma,
Przedbor, Urban

Do końca roku zostało 96 dni.
Zodiak: Waga