Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Warto pomagać!

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki oraz pracownicy Publicznego Przedszkola w Kalwarii Zebrzydowskiej na czele z Dyrekcją przyjęli wyzwanie od Publicznego Przedszkola z Budzowa, zebrali fundusze na rzecz Tosi oraz jak przystało na Challange wykonali przysiady.

Do wykonania zadania nominujemy:

- Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej;

- Publiczne Przedszkole w Witanowicach;

- Oddział Przedszkolny w Przytkowicach.

Nominowani wykonują 10 pompek lub przysiadów, nagrywają film i umieszczają go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania - wpłacają 10 zł, jeśli wykonają to 5 zł na konto z poniższego linku:

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia

Zachęcamy do dokonywania wpłat.

Warto pomagać!

 

Życzenia wielkanocne

Email Drukuj PDF

Wielkanoc to przede wszystkim czas nadziei. Życzymy, aby szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne z Publicznego Przedszkola przy ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Kosmiczny tydzień u Biedronek

Email Drukuj PDF

W ostatnim tygodniu lutego, w naszym przedszkolu panowała bardzo kosmiczna atmosfera. Dzieci miały okazję dowiedzieć się m.in. co to jest przestrzeń kosmiczna, niebo, kto to jest astronauta. Zastanawialiśmy się też, czy ufoludki naprawdę istnieją i czy mogą do nas przylecieć swoimi statkami kosmicznymi. Przez cały tydzień przedszkolaki wykonywały interesujące prace plastyczne związane z kosmosem.

Więcej…
 

Warsztaty dekorowania szklanych bombek

Email Drukuj PDF

W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dekorowania szklanych baniek. Podczas warsztatów nasi uczniowie poznali historię i etapy tworzenia ozdób choinkowych. Dowiedzieli się na czym polega technika dmuchania szklanych kul oraz etap srebrzenia bombek, które powstają w prawie magiczny sposób. Przedszkolaki z pięciu najstarszych oddziałów własnoręcznie wyczarowały piękne motywy na swojej bombce, a na koniec zapakowały swoje dzieła w eleganckie pudełka. Na szklanych kulach pojawiły się bałwanki, gwiazdki, domki, choinki i wiele innych świątecznych symboli. Malowidła na koniec zasypaliśmy kolorowym brokatem, by nabrały świątecznego blasku.

Więcej…
 

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Email Drukuj PDF

Już początkiem grudnia było widać przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu. Ozdabianie kartek z życzeniami dla rodziców. Wykonane samodzielnie kartki świąteczne zostały zaniesione przez dzieci do Urzędu Poczty, gdzie Pan Naczelnik Piotr Hodurek oprowadził nas po urzędzie.

Więcej…
 


Strona 1 z 12


Dzisiaj jest: Poniedziałek
3 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
August, Augusta, Krzywosąd, Lidia,
Nikodem, Symeon, Szczepan

Do końca roku zostało 151 dni.
Zodiak: Lew