Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wizyta Świętego Mikołaja

Email Drukuj PDF

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. 7 grudnia odwiedził nas ten bardzo miły staruszek z dwoma Aniołkami. Miał czerwony strój, długą, białą brodę i oczywiście prezenty dla wszystkich dzieci. Nasi goście przeszli wzdłuż okien sal przedszkolnych, machając nam z wielką radością. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki. Za to, że dzieci były grzeczne cały rok, Święty Mikołaj obdarował je prezentami.

Więcej…
 

Sztuczny śnieg - sensoryczne zajęcia w grupie Motylków

Email Drukuj PDF

Sztuczny śnieg, a dlaczego nie? To przecież doskonały sposób na świetną i kreatywną zabawę, która ponadto wpływa na rozwój umiejętności manualnych oraz usprawnianie małej motoryki. Pozwala także poznawać świat wszystkimi zmysłami, zachęcając dzieci do eksperymentowania i spędzenia czasu w ciekawy sposób.

Więcej…
 

Pierwszy śnieg w grupie Biedronek

Email Drukuj PDF

1 grudnia, gdy przyszliśmy do przedszkola, byliśmy tak zachwyceni pierwszym śniegiem, że nasza wychowawczyni, p. Mariola, obiecała nam wyprawę na sanki! I tak zrobiliśmy. Tuż po drugim śniadaniu wybraliśmy się na najbliższy pagórek. Zabawie, śmiechom i zjazdom nie było końca! Ach co to był za dzień! Popatrzcie sami.

Więcej…
 

Zielone odkrycie

Email Drukuj PDF

Piękny listopadowy dzień zaowocował wycieczką grupy "Biedronek" na pobliskie boisko. A tam ku naszemu zaskoczeniu zastaliśmy piękne boisko dla dzieci ze wspaniale przygotowaną murawą. Żal było nie skorzystać! Zorganizowaliśmy mecz i ćwiczenia na świeżym powietrzu. Wynik meczu pozostanie naszą słodką, „biedronkową” tajemnicą.

Więcej…
 

Dzień Pluszowego Misia

Email Drukuj PDF

25 listopada 2020 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko mogło przyjść do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie".

Więcej…
 


Strona 1 z 5


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Stycznia 2021
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Zodiak: Wodnik