Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wycieczka do Mini Zoo oraz Apilandii

Email Drukuj PDF

W ostatnim czasie grupy: „Biedronki” oraz „Pszczółki” wybrały się na dwie wycieczki. Pierwsza odbyła się 21.05, przedszkolaki pojechały do Mini Zoo Zwierzyniec Kopytkowo w Inwałdzie. Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie przedszkolaków światem zwierząt.

Więcej…
 

Wycieczka na lotnisko

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grup 0 a, 0 b, 0 c oraz 0 d miały okazję zwiedzić port lotniczy Kraków - Balice. Celem wycieczki było poznanie ogólnych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na lotnisku, obserwacja odprawy bagażu i pobrania kart pokładowych, oraz obserwacja kontroli bezpieczeństwa. Starszaki miały okazję dowiedzieć się, czego nie należy wnosić na pokład samolotu, co zrobić, aby odprawa przebiegała szybko i sprawnie. Szybko mijały chwile, aż w końcu nadszedł czas powrotu do przedszkola. Jeszcze długo po wycieczce dzieci rozmawiały o samolotach oraz podejmowały zabawy tematyczne inspirowane tym wyjazdem. To była niesamowita przygoda dla naszych podopiecznych!

Więcej…
 

Piknik Rodziny

Email Drukuj PDF

8 czerwca 2019 roku odbył się Piknik Rodziny zorganizowany przez nasze przedszkole. Tego dnia od wczesnych godzin porannych trwały przygotowania, do placówki podążali rodzice niosący własnoręcznie wykonane wypieki. Dzielni tatusiowie zajęli się ustawianiem namiotów oraz ławek. Różne stoiska wyrastały obok przedszkola jak grzyby po deszczu. Piknik rozpoczął się o godzinie 14.00.

Więcej…
 

Robimy pizzę!

Email Drukuj PDF

W dniu 28.05.2019 r. grupa 0 d wraz z wychowawczyniami uczestniczyła w warsztatach robienia pizzy. Te ciekawe zajęcia odbyły się w Zakrzowie w INKUBATORZE KUCHENNYM. Dzieci samodzielnie od samego początku aż do końca uczestniczyły w procesie robienia pizzy.

Więcej…
 

Informacja dla rodziców

Email Drukuj PDF

W związku z wcześniejszym zakończeniem roku szkolnego 2018/19 dzień 21.06. (piątek) jest dniem wolnym.

 


Strona 1 z 32


Dzisiaj jest: Środa
18 Września 2019
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna