Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Czerwony Kapturek

Email Drukuj PDF

11 lutego 2016 r. dzieci z przedszkola zostały zaproszone na premierowe przedstawienie bajki pt. „Czerwony Kapturek”, przygotowane przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej  pod kierunkiem wychowawcy pani Anny Oczkowskiej. Bajka bardzo podobała się widzom. Młodym aktorom gratulujemy udanego występu!

 

Wyjście do "Pysi" na małe co nieco...

Email Drukuj PDF

8 i 9 luty (poniedziałek  i wtorek), były dla naszych przedszkolaków dniami pełnymi słodkich wrażeń. Grupy: Pszczółki, Biedronki, Motylki wybrały się na spacer do zaprzyjaźnionej cukierni "Pysia" w centrum Kalwarii. W te ostatnie dni karnawału czekały na nas "słodkie" niespodzianki. Właściciele cukierni przygotowali dla naszych pociech pyszne ciepłe lody z kolorowymi posypkami. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Więcej…
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łezkę wzruszenia.

Więcej…
 

Ratownik medyczny

Email Drukuj PDF

2 lutego 2016 r. gościliśmy w naszym przedszkolu pana Tomasza Dubiela ratownika medycznego z Wadowic. Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Przedszkolaki uczyły się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe, jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz w jaki sposób wzywać pomoc.

Więcej…
 

Urodziny

Email Drukuj PDF

Każdego roku o tej samej porze,
Każdy Wam życzy co tylko może,
My korzystając z tej sposobności,
Życzymy Wam szczęścia i wiele radości.
Nie tylko życzenia
Dla Was mamy
Również tysiąc całusów
Bo Was Kochamy: Aleksandro, Maksymilianie, Kamilku, Natalko, Lenko i Antku.

 

Więcej…
 


Strona 23 z 30


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

Do końca roku zostało 344 dni.
Zodiak: Wodnik