Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

3.02.2015 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaczki wzięły udział w warsztatach „W Krainie Baśni” zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie były m.in. zagadki, baśniowy quiz, słuchanie baśni o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”, a także malowanie farbami baśniowych krasnali. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas!

Więcej…
 

30 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

Tego dnia najwięcej radości przyniosły nam wspólne zabawy na śniegu. Po zajęciach udaliśmy się do szatni, ubraliśmy ciepłe kombinezony i zaopatrzeni w wiaderka i łopatki wyszliśmy na plac przedszkolny. Bawiliśmy się wspaniale, aż żal nam było wracać do przedszkola…

Więcej…
 

27 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

Nasi koledzy i koleżanki z klasy 2 szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią panią mgr Jolantą Studnicką przygotowali z okazji dnia babci i dziadka piękne przedstawienie. Przedszkolaczki w ciszy i skupieniu oglądały występ, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami i słodkimi cukiereczkami. Jeszcze raz gratulujemy wspaniałego występu i już nie możemy doczekać się kolejnego:)

 

21 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

21 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Jak wszyscy wiemy 21 i 22 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków do przedszkola na wspólne świętowanie. Goście zgromadzili się licznie na sali gimnastycznej i w skupieniu oczekiwali na występ. Wreszcie nadszedł czas, gdy przedszkolaczki mogły przedstawić jasełka.

Więcej…
 

9 I 2015 r.

Email Drukuj PDF

Zapowiedź wizyty pana górnika wywołała na naszych twarzach uśmiech, a w sercach radość. Od samego rana oczekiwaliśmy w napięciu na przybycie niezwykłego gościa. W ramach przygotowań do wizyty, każdy z nas wykonał dla siebie górniczą czapkę. I tak oto około godziny 10-tej progi naszego przedszkola przekroczył pan górnik. Nasz wspaniały gość był ubrany w górniczy strój galowy, w skład którego wchodził mundur, a także czapka z pióropuszem. Dzieci dostrzegły również błyszczące w słońcu, zdobiące pierś medale. Pan górnik opowiedział nam na czym polega praca górnika i jak bardzo jest niebezpieczna.

Więcej…
 


Strona 30 z 32


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna