Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Robimy pizzę!

Email Drukuj PDF

W dniu 28.05.2019 r. grupa 0 d wraz z wychowawczyniami uczestniczyła w warsztatach robienia pizzy. Te ciekawe zajęcia odbyły się w Zakrzowie w INKUBATORZE KUCHENNYM. Dzieci samodzielnie od samego początku aż do końca uczestniczyły w procesie robienia pizzy.

Więcej…
 

Informacja dla rodziców

Email Drukuj PDF

W związku z wcześniejszym zakończeniem roku szkolnego 2018/19 dzień 21.06. (piątek) jest dniem wolnym.

 

Mali ratownicy

Email Drukuj PDF

29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „Mali ratownicy” przeprowadzonych przez ratowników medycznych z firmy „Azymut”. Przed naszymi przedszkolakami ratownicy postawili nie lada wyzwanie – uratować misia to nie taka prosta sprawa….

Więcej…
 

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

Miesiąc  kwiecień był w naszym przedszkolu okresem przygotowań do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wspólnie z Paniami dzieci poznawały zwyczaje związane z tym Świętem, charakterystyczne dla naszego kraju. Jednym z wielkanocnych zwyczajów jest  przygotowanie koszyka wielkanocnego.

Więcej…
 

Królewna o złotym sercu

Email Drukuj PDF

28.03.2019 r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl teatralny pt.: "Królewna o złotym sercu" w wykonaniu teatru z Krakowa. Dzieci miały okazję przekonać się, jak niesprawiedliwe bywa ocenianie ludzi tylko na podstawie ich wyglądu, a także uczyły się tolerancji i otwartości wobec drugiego człowieka. Dziękujemy za niesamowitą lekcję empatii!

Więcej…
 


Strona 4 z 35


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Stycznia 2020
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 341 dni.
Zodiak: Wodnik