Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Urodziny Emilki

Email Drukuj PDF

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to, kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W poniedziałek swoje urodziny obchodziła Emilka z grupy „Motylki”. To była wspaniała impreza, na którą zaproszone zostały wszystkie przedszkolaki. Najpierw słychać było głośne "Sto lat", potem były życzenia, uściski i prezenty, a na koniec jubilatka obsypała swoich gości cukierkami. To były niezapomniane urodziny
Wszystkiego najlepszego, Emilko!

Więcej…
 

Tłusty Czwartek

Email Drukuj PDF

Tego dnia nasze przedszkolaki poznały tradycje i obrzędy związane z tym słodkim świętem. Zgodnie ze zwyczajem nie mogło zabraknąć poczęstunku w postaci faworków z cukrem pudrem i róż karnawałowych z marmoladką. Inna nazwa faworków to chrust czyli kruche ciasto, które obok pączków są jednym ze specjałów Tłustego Czwartku.

Więcej…
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

Dzień Babci i Dziadka to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek z łezką wzruszenia w oku słuchają ciepłych słów kierowanych pod ich adresem.   
Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i każdego roku obchodzimy go bardzo hucznie.

Więcej…
 

W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Email Drukuj PDF

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a dla przedszkolaków to niezwykły dzień wyczekiwany przez wiele tygodni. We wtorek 23.01.2018r. w naszym przedszkolu już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów, na balu można było spotkać wróżki, królewny, motyle, tancerki, policjantów, żołnierzy, rycerzy…. nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich przybyłych.

Więcej…
 

Wyjazd do Fadolandii

Email Drukuj PDF

W styczniu wszystkie przedszkolaki odwiedziły Krainę Zabaw, Fantazji, Radości i Śmiechu, czyli FADOLANDIĘ. Trzeba przyznać ,że jest to miejsce, do odwiedzenia którego nikogo nie trzeba zachęcać. Szybkie zjazdy ze zjeżdżalni, kąpiel w kulkach oraz wizyta bajkowego gościa Olafa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Każdy przedszkolak znalazł tu coś dla siebie i nikt się nie nudził. Żal było wyjeżdżać...

Więcej…
 


Strona 5 z 25


Dzisiaj jest: Piątek
21 Września 2018
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

Do końca roku zostało 102 dni.
Zodiak: Panna