Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

24.11.2017 r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Email Drukuj PDF

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki czy z kokardką… Każdy z nas posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego.
Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w listopadzie. Święto to jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie.

Więcej…
 

21 listopada - Dzień Życzliwości w grupie 0 b

Email Drukuj PDF

W ten pochmurny listopadowy dzień zachęcaliśmy się do czynienia dobra i dzielenia życzliwością. Dzieci samodzielnie wykonywały uśmiechnięte buzie w słonecznym, żółtym kolorze oraz wesołe rysunki, którymi nawzajem się obdarowywały. Każdy otrzymał zadanie specjalne. Było nim wysłanie pozytywnej myśli do losowo wybranej osoby. Uśmiech nie znikał z twarzy.

Więcej…
 

Tydzień artystyczny w zerówce

Email Drukuj PDF

W trakcie tego tygodnia dzieci z grup 0 a i 0 b wcieliły się w role małych artystów. Z zaangażowaniem tworzyły własne dzieła sztuki, korzystając z różnych technik np. lepienie z masy solnej, malowanie farbami. Największą jednak atrakcją była dla nich wizyta w kalwaryjskim CKSiT.

Więcej…
 

Certyfikat udziału w cyklu "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy"

Email Drukuj PDF

O zdrowiu dziecka oraz jego prawidłowym wzroście i rozwoju decyduje wiele czynników, wśród których bardzo istotne miejsce zajmuje prawidłowe żywienie. 
W trosce o swoich podopiecznych, Przedszkole przy Zespole Szkół nr 1  w Kalwarii Zebrzydowskiej wzięło udział w cyklu szkoleń w ramach ogólnopolskiego programu „ZDROWO JEMY, ZDROWO ROŚNIEMY” w roku 2016, jednak wyniki tego programu otrzymaliśmy teraz.

Więcej…
 

Dogoterapia

Email Drukuj PDF

10.11.2017 r. nasze przedszkole odwiedził specjalny gość - pies Colin wraz ze swoją opiekunką. W czasie tego spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się jaką rolę w społeczeństwie odgrywa pies. Uczyły się jak bezpiecznie i odpowiedzialnie postępować nie tylko z psem, ale także z innymi zwierzętami. Colin zaprezentował kilka sztuczek: podskakiwał, prosił o karmę, szczekał na komendę, wstydził się.

Więcej…
 


Strona 5 z 22


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk