Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Urodziny w grupie 0 a

Email Drukuj PDF

We wrześniu obchodziliśmy urodziny Kubusia.
Urodziny  naszych Przedszkolaków są pełne niespodzianek, tańców, zagadek, zabaw edukacyjnych i konkursów  w grupie. Zabawy w barwach czarodziejskiego świata Klanzy, quizy,  oraz laurka i ciepłe życzenia w tym dniu, spowodowały wielką radość na twarzy naszego Jubilata. Każde urodziny to dzień wyjątkowy i niezapomniany. Zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie.

 

Dzień Chłopaka w grupie 0 a

Email Drukuj PDF

W tym dniu szczególnym września trzydziestego.
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!    

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.
W tym dniu w naszej grupie 0 a dziewczynki wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

 

Warsztaty muzealne

Email Drukuj PDF

Publiczne Przedszkole przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zeb. bierze udział w projekcie Muzeum Narodowego w Krakowie „1918 lekcji muzealnych dla dzieci i młodzieży”.

Więcej…
 

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Email Drukuj PDF

24.09.2018 r. dzieci z grupy 0 b i 0 d miały przyjemność gościć w przedszkolu Pana Policjanta z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej. W związku z niesprzyjającą pogodą dzieci w tym dniu nie mogły same udać się na komisariat, więc Pan Dzielnicowy przyjechał do nich.

Więcej…
 

Urodziny w grupie 0 c

Email Drukuj PDF

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to, kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W miesiącu wrześniu swoje urodziny obchodzili: Patryk oraz Karol. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także słodkiego poczęstunku. Cała grupa zaśpiewała im „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Później nadszedł czas na wspólne zdjęcie.

Więcej…
 


Strona 7 z 32


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak