Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Magiczny dywan i tablica interaktywna w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy, że do naszego przedszkola zostały zakupione: „MAGICZNY DYWAN” i TABLICA INTERAKTYWNA.
Magiczny dywan to niesamowita, nowoczesna, interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, nauki, gier i zabaw ruchowych. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy wirtualny, magiczny dywan, na którym dzieci przeżywają magiczne przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Więcej…
 

24.11.2017 r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Email Drukuj PDF

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki czy z kokardką… Każdy z nas posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego.
Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w listopadzie. Święto to jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie.

Więcej…
 

21 listopada - Dzień Życzliwości w grupie 0 b

Email Drukuj PDF

W ten pochmurny listopadowy dzień zachęcaliśmy się do czynienia dobra i dzielenia życzliwością. Dzieci samodzielnie wykonywały uśmiechnięte buzie w słonecznym, żółtym kolorze oraz wesołe rysunki, którymi nawzajem się obdarowywały. Każdy otrzymał zadanie specjalne. Było nim wysłanie pozytywnej myśli do losowo wybranej osoby. Uśmiech nie znikał z twarzy.

Więcej…
 

Tydzień artystyczny w zerówce

Email Drukuj PDF

W trakcie tego tygodnia dzieci z grup 0 a i 0 b wcieliły się w role małych artystów. Z zaangażowaniem tworzyły własne dzieła sztuki, korzystając z różnych technik np. lepienie z masy solnej, malowanie farbami. Największą jednak atrakcją była dla nich wizyta w kalwaryjskim CKSiT.

Więcej…
 

Certyfikat udziału w cyklu "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy"

Email Drukuj PDF

O zdrowiu dziecka oraz jego prawidłowym wzroście i rozwoju decyduje wiele czynników, wśród których bardzo istotne miejsce zajmuje prawidłowe żywienie. 
W trosce o swoich podopiecznych, Przedszkole przy Zespole Szkół nr 1  w Kalwarii Zebrzydowskiej wzięło udział w cyklu szkoleń w ramach ogólnopolskiego programu „ZDROWO JEMY, ZDROWO ROŚNIEMY” w roku 2016, jednak wyniki tego programu otrzymaliśmy teraz.

Więcej…
 


Strona 7 z 24


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak