Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Obchody 100 lat Niepodległości Polski w przedszkolu

Email Drukuj PDF

W naszym przedszkolu od września  podjęliśmy działania dotyczące obchodów 100 lat Niepodległości Polski. Celem działań było budowanie tożsamości  i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.

Więcej…
 

Małe dzieci, wielkie talenty

Email Drukuj PDF

W dniach 23-25 października w Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się przegląd artystyczny "TALENTY 2018" w kategoriach: wokal, recytacja, plastyka. W przeglądzie wzięły udział dzieci z grup 0 A oraz 0 B uzyskując następujące lokaty:

Więcej…
 

Pasowanie na przedszkolaka

Email Drukuj PDF

25 października 2018 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci 3-letnich z grupy Biedronek. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Były piosenki, wierszyk, taniec i zabawy ruchowe. Dzieci obiecały zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia do przedszkola z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem.

Więcej…
 

„ŚWIĘTO MARCHEWKI” I TYDZIEŃ ZDROWIA W GRUPIE 0 d

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 22.10.2018 r. przedszkolaki z grupy 0 d obchodziły „ŚWIĘTO MARCHEWKI”. Był to dzień wyjątkowy, pomarańczowy, zdrowy i witaminowy. Aby uczcić ten dzień, dzieci przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo oraz przyniosły ze sobą marchewki. Przedszkolaki  poznały zalety i walory tego warzywa.

Więcej…
 

Wycieczka do Lalandii w Barwałdzie Górnym

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grup „Biedronki”, „Motylki” oraz „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Lalandii w Barwałdzie Górnym. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autobusem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.

Więcej…
 


Strona 7 z 35


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Stycznia 2020
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 341 dni.
Zodiak: Wodnik