Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

„Fascynujący Świat Pszczół”

Email Drukuj PDF

18 i 19 czerwca 2018 r. odbyły się warsztaty edukacyjne „Fascynujący Świat Pszczół” realizowane w ramach projektu unijnego „Dać szansę przedszkolakom w Gminie Kalwaria Zebrzydowska”.
Warsztaty zorganizowane przez pasiekę „Boża Iskierka” przybliżyły dzieciom świat pszczół oraz pozwoliły im dowiedzieć się, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywają pszczoły.

Więcej…
 

Konferencja „Czysta Małopolska”

Email Drukuj PDF

14 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się konferencja podsumowująca V edycję projektu edukacyjnego „Czysta Małopolska”, na której zaprezentowane zostały przez laureatów dobre praktyki w zakresie promocji zdrowego odżywiania.

Więcej…
 

Urodziny Adriana z grupy 0 c

Email Drukuj PDF

Niech Ci słonko ciepło gra,
Niech Twój uśmiech długo trwa,
Nie trać swej wesołej minki
Dziś są Twoje urodzinki!

Kochanemu Adrianowi z okazji urodzin WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO życzą koleżanki i koledzy z grupy 0 „C” oraz p. Kasia i p. Mira.

Więcej…
 

Wyjazd do Lalandii

Email Drukuj PDF

25, 29 i 30. 05. 2018 r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Fun Park Lalandia w Barwałdzie Górnym.
Celem wyjazdu było kształtowanie umiejętności działania w grupie poprzez zabawę. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji m.in. basenu z tysiącem kulek, zjazdu pontonowego i toru saneczkowego.

Więcej…
 

Lego robotyka w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczyły w zajęciach LEGO ROBOTYKI w ramach projektu unijnego „Dać szansę przedszkolakom w Gminie Kalwaria Zebrzydowska”.
Blok zajęć z robotyki dla dzieci to doskonała okazja do rozwinięcia kompetencji informatycznych i technicznych młodych konstruktorów. Zajęcia z robotyki to również szansa na kształcenie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej.

Więcej…
 


Strona 7 z 31


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran