Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wizyta w Inkubatorze Kuchennym

Email Drukuj PDF

Warsztaty kulinarne „Ciasteczka” - 10 października po śniadaniu grupa Motylków i Biedronek wyjechała  gimbusem na warsztaty kulinarne do Inkubatora Kuchennego w starej szkole na Bugaju. Po zwiedzeniu pomieszczeń Inkubatora, dzieci umyły rączki, założyły fartuszki  i  ochoczo z  wielkim zaangażowaniem rozgniatały, wyrabiały, wałkowały ciasto.

Więcej…
 

Kulinarne inspiracje

Email Drukuj PDF

Od 3  do 13 października -  w czasie zajęć, zabaw, spacerów poznawaliśmy owoce i warzywa za pomocą naszych zmysłów: wzroku, dotyku, smaku, zapachu. Dowiedzieliśmy się, że z owoców i warzyw, które są źródłem cennych witamin dla organizmu człowieka można robić przetwory na zimę, przyrządzać pyszne sałatki owocowe i warzywne, soki, talarki z ziemniaków, marchewkowe chipsy i ciasteczka.

Więcej…
 

Dzień Bańki mydlanej

Email Drukuj PDF

Dzień Bańki mydlanej – 11 września wesoło i kolorowo zrobiło się na naszym placu zabaw. Przedszkolaki  z grupy „Motylki” robiły bańki mydlane: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe… Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. Było dużo radości i wesołej zabawy.

Więcej…
 

12.10.2017 r. URODZINY SZYMONA z grupy 0 c

Email Drukuj PDF

Dzień urodzin jest dla każdego dziecka dniem szczególnie ważnym. Urodziny w naszym przedszkolu to fantastyczna sprawa, zwłaszcza  dla jubilata. Nie zabrakło życzeń, uścisków i prezentów.  Wszystkiego najlepszego życzą koledzy, koleżanki oraz panie!

Więcej…
 

29 .09. 2017 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grupy 0 C postanowiły uczcić Dzień Chłopaka, ale tak naprawdę tego dnia świętowali  zarówno chłopcy, jak i  dziewczynki. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, a  dziewczynki złożyły im najlepsze życzenia. Każdy chłopiec otrzymał prezent, który wspólnie z paniami wykonały koleżanki z ich grupy. Chłopcy byli zachwyceni. Na koniec uroczystości , dzięki naszym kochanym rodzicom wszyscy mogli zasiąść do wspólnego stołu na słodki poczęstunek. Tego  dnia przedszkolaki  spisały się na medal, oby takich dni było więcej.

Więcej…
 


Strona 8 z 23


Dzisiaj jest: Niedziela
27 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: Bliźnięta