Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Email Drukuj PDF

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a dla przedszkolaków to niezwykły dzień wyczekiwany przez wiele tygodni. We wtorek 23.01.2018r. w naszym przedszkolu już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów, na balu można było spotkać wróżki, królewny, motyle, tancerki, policjantów, żołnierzy, rycerzy…. nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich przybyłych.

Więcej…
 

Wyjazd do Fadolandii

Email Drukuj PDF

W styczniu wszystkie przedszkolaki odwiedziły Krainę Zabaw, Fantazji, Radości i Śmiechu, czyli FADOLANDIĘ. Trzeba przyznać ,że jest to miejsce, do odwiedzenia którego nikogo nie trzeba zachęcać. Szybkie zjazdy ze zjeżdżalni, kąpiel w kulkach oraz wizyta bajkowego gościa Olafa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Każdy przedszkolak znalazł tu coś dla siebie i nikt się nie nudził. Żal było wyjeżdżać...

Więcej…
 

Urodziny Wiktorii i Oli z grupy 0 C

Email Drukuj PDF

Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce
- masz już jeden roczek więcej!

W styczniu Ola i Wiktoria z grupy 0 „C”  świętowały wspólnie z nami swoje urodziny! Piękne życzenia płynęły od koleżanek i kolegów, a po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, nasze  jubilatki otrzymały drobne upominki i poczęstowały swoich gości smakołykami. STO LAT DZIEWCZYNKI!

Więcej…
 

Święta w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Okres przedświąteczny to w każdym przedszkolu czas intensywnych przygotowań do świąt. Wychowawcy na różne sposoby  przekazują dzieciom znajomość bożonarodzeniowych tradycji i obyczajów. Dzieci uczą się śpiewać tradycyjne kolędy, jak również piosenki o tematyce zimowo-świątecznej. Nauczycielki opowiadają dzieciom o świątecznych zwyczajach i tradycjach.

Więcej…
 

Urodziny Michałka

Email Drukuj PDF

W grudniu hucznie świętowaliśmy urodziny Michałka z grupy 0 C. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilat mógł poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Kiedy Michał zajął honorowe, urodzinowe miejsce cała grupa zaśpiewała mu „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Potem panie zadbały o urodzinowe zabawy ruchowe. To był fajny dzień! STO LAT MICHAŁKU!

Więcej…
 


Strona 8 z 27


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Października 2018
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga