Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wizyta przedszkolaków na Komisariacie Policji.

Email Drukuj PDF

W dniach 14 i 24 września br., dzieci z Publicznego Przedszkolnego przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zeb. odwiedziły policjantów z miejscowego komisariatu. W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały okazję porozmawiać z policjantami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku Komisariatu Policji.

Więcej…
 

Jesień w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Idzie lasem Pani Jesień,
jarzębinę w koszu niesie.
Daj korali nam troszeczkę,
nawleczemy na niteczkę…

Jesień to piękna, kolorowa i wyjątkowa pora roku. Zawitała również do naszego przedszkola. Widać ją na korytarzu w pięknej dekoracji, widać ją w salach, w kącikach tematycznych i na tablicach, gdzie podziwiać możemy jesienne, wyjątkowe prace dzieci. Przedszkolaki rozmawiają ze swoimi Paniami o jesieni, o jej kolorach, oznakach i darach. Szukają jej na spacerach i  wycieczkach.

Więcej…
 

Dzień Chłopaka w grupie 0 d

Email Drukuj PDF

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.  Z tej okazji panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne upominki dla chłopców z grupy 0 d. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

 

Urodziny w grupie 0 a

Email Drukuj PDF

We wrześniu obchodziliśmy urodziny Kubusia.
Urodziny  naszych Przedszkolaków są pełne niespodzianek, tańców, zagadek, zabaw edukacyjnych i konkursów  w grupie. Zabawy w barwach czarodziejskiego świata Klanzy, quizy,  oraz laurka i ciepłe życzenia w tym dniu, spowodowały wielką radość na twarzy naszego Jubilata. Każde urodziny to dzień wyjątkowy i niezapomniany. Zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie.

 

Dzień Chłopaka w grupie 0 a

Email Drukuj PDF

W tym dniu szczególnym września trzydziestego.
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!    

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.
W tym dniu w naszej grupie 0 a dziewczynki wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

 


Strona 9 z 35


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Stycznia 2020
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 341 dni.
Zodiak: Wodnik