Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wizyta w bibliotece

Email Drukuj PDF

"...Świat jest wielki, a po drodze tyle pytań.
Odpowiedzi poszukajcie w kartach książek.
Książki mówią: - Nie zabłądzi ten, kto czyta!
Książki mówią, ze ciekawscy żyją mądrzej..."

Wanda Chotomska

W dniu 27.11.2018 r. dzieci z grup 0 A i 0 B odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem.

Więcej…
 

Obchody 100 lat Niepodległości Polski w przedszkolu

Email Drukuj PDF

W naszym przedszkolu od września  podjęliśmy działania dotyczące obchodów 100 lat Niepodległości Polski. Celem działań było budowanie tożsamości  i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.

Więcej…
 

Małe dzieci, wielkie talenty

Email Drukuj PDF

W dniach 23-25 października w Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się przegląd artystyczny "TALENTY 2018" w kategoriach: wokal, recytacja, plastyka. W przeglądzie wzięły udział dzieci z grup 0 A oraz 0 B uzyskując następujące lokaty:

Więcej…
 

„ŚWIĘTO MARCHEWKI” I TYDZIEŃ ZDROWIA W GRUPIE 0 d

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 22.10.2018 r. przedszkolaki z grupy 0 d obchodziły „ŚWIĘTO MARCHEWKI”. Był to dzień wyjątkowy, pomarańczowy, zdrowy i witaminowy. Aby uczcić ten dzień, dzieci przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo oraz przyniosły ze sobą marchewki. Przedszkolaki  poznały zalety i walory tego warzywa.

Więcej…
 

Wycieczka do Lalandii w Barwałdzie Górnym

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grup „Biedronki”, „Motylki” oraz „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Lalandii w Barwałdzie Górnym. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autobusem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.

Więcej…
 


Strona 9 z 12


Dzisiaj jest: Środa
30 Września 2020
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga