Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Tłusty Czwartek

Email Drukuj PDF

Tego dnia nasze przedszkolaki poznały tradycje i obrzędy związane z tym słodkim świętem. Zgodnie ze zwyczajem nie mogło zabraknąć poczęstunku w postaci faworków z cukrem pudrem i róż karnawałowych z marmoladką. Inna nazwa faworków to chrust czyli kruche ciasto, które obok pączków są jednym ze specjałów Tłustego Czwartku.

Więcej…
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

Dzień Babci i Dziadka to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek z łezką wzruszenia w oku słuchają ciepłych słów kierowanych pod ich adresem.   
Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i każdego roku obchodzimy go bardzo hucznie.

Więcej…
 

W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Email Drukuj PDF

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a dla przedszkolaków to niezwykły dzień wyczekiwany przez wiele tygodni. We wtorek 23.01.2018r. w naszym przedszkolu już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów, na balu można było spotkać wróżki, królewny, motyle, tancerki, policjantów, żołnierzy, rycerzy…. nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich przybyłych.

Więcej…
 

Wyjazd do Fadolandii

Email Drukuj PDF

W styczniu wszystkie przedszkolaki odwiedziły Krainę Zabaw, Fantazji, Radości i Śmiechu, czyli FADOLANDIĘ. Trzeba przyznać ,że jest to miejsce, do odwiedzenia którego nikogo nie trzeba zachęcać. Szybkie zjazdy ze zjeżdżalni, kąpiel w kulkach oraz wizyta bajkowego gościa Olafa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Każdy przedszkolak znalazł tu coś dla siebie i nikt się nie nudził. Żal było wyjeżdżać...

Więcej…
 

Urodziny Wiktorii i Oli z grupy 0 C

Email Drukuj PDF

Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce
- masz już jeden roczek więcej!

W styczniu Ola i Wiktoria z grupy 0 „C”  świętowały wspólnie z nami swoje urodziny! Piękne życzenia płynęły od koleżanek i kolegów, a po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, nasze  jubilatki otrzymały drobne upominki i poczęstowały swoich gości smakołykami. STO LAT DZIEWCZYNKI!

Więcej…
 


Strona 9 z 29


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion