Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Mali ratownicy

Email Drukuj PDF

29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „Mali ratownicy” przeprowadzonych przez ratowników medycznych z firmy „Azymut”. Przed naszymi przedszkolakami ratownicy postawili nie lada wyzwanie – uratować misia to nie taka prosta sprawa….

Więcej…
 

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

Miesiąc  kwiecień był w naszym przedszkolu okresem przygotowań do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wspólnie z Paniami dzieci poznawały zwyczaje związane z tym Świętem, charakterystyczne dla naszego kraju. Jednym z wielkanocnych zwyczajów jest  przygotowanie koszyka wielkanocnego.

Więcej…
 

Królewna o złotym sercu

Email Drukuj PDF

28.03.2019 r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl teatralny pt.: "Królewna o złotym sercu" w wykonaniu teatru z Krakowa. Dzieci miały okazję przekonać się, jak niesprawiedliwe bywa ocenianie ludzi tylko na podstawie ich wyglądu, a także uczyły się tolerancji i otwartości wobec drugiego człowieka. Dziękujemy za niesamowitą lekcję empatii!

Więcej…
 

Powitanie wiosny

Email Drukuj PDF

Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno, Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy!”

W dniu 21 marca  dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie "pożegnania zimy - powitania wiosny". Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków wzbudziły już same przygotowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły „Marzanny” oraz kolorowych, wiosennych „Gaików”.

Więcej…
 

Bal karnawałowy

Email Drukuj PDF

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Księżniczki, spidermani, batmani, kowboje, stróże prawa na nasz bal przybyli i wspólnie się bawili.

Więcej…
 


Strona 2 z 32


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna