Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wyjazd na Wawel - warsztaty „Legendy wawelskie”

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grupy 0 b wybrały się do Zamku Królewskiego, na warsztaty muzealne pt. "Legendy wawelskie". Podczas spaceru w kierunku Wawelu, dzieci podziwiały Kraków w jesiennej porze.

Więcej…
 

Wizyta przedszkolaków na Komisariacie Policji

Email Drukuj PDF

Dzieci z Publicznego Przedszkola przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zeb. odwiedziły Panów policjantów z miejscowego komisariatu. W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku Komisariatu.

Więcej…
 

Przedszkolaki w „Wioskach świata”

Email Drukuj PDF

W dniu 19 września br. dzieci z grupy 0b pojechały na wycieczkę do Centrum Edukacji Globalnej – „Wioski Świata” w Krakowie. W podróż po Parku zabrała dzieci pani przewodnik, z którą podróżowały po całym świecie. Zwiedziły chatę peruwiańską, papuaski dom na palach, wioskę indiańską, jurtę mongolską, igloo, wioskę afrykańską.

Więcej…
 

Wizyta Policjantów w Publicznym Przedszkolu w Kalwarii

Email Drukuj PDF

W dniu 5 września gościliśmy w naszym przedszkolu Panów policjantów: st. sierż. Sebastiana Janusa i sierż. szt. Krystiana Habrzyka. Dzieci z grup: 0a, 0b, 0c i Pszczółki z niecierpliwością od rana czekały na wyjątkowych gości. Funkcjonariusze przybyli do nas w stroju służbowym, co już na wstępie wywołało dużo emocji u dzieci. Chłopcy uważnie przyglądali się odznace i wielce interesowała ich kabura oraz jej zawartość.

Więcej…
 

Wrzesień w 0 a

Email Drukuj PDF

Walizki rozpakowane, sale przedszkolne wysprzątane, akumulatory po wakacjach naładowane.
Grupa 0 a z przytupem rozpoczęła nowy rok szkolny, a już we wrześniu działo się bardzo dużo.

Więcej…
 


Strona 2 z 35


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Stycznia 2020
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 341 dni.
Zodiak: Wodnik