Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Warsztaty muzealne

Email Drukuj PDF

Publiczne Przedszkole przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zeb. bierze udział w projekcie Muzeum Narodowego w Krakowie „1918 lekcji muzealnych dla dzieci i młodzieży”.

Więcej…
 

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Email Drukuj PDF

24.09.2018 r. dzieci z grupy 0 b i 0 d miały przyjemność gościć w przedszkolu Pana Policjanta z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej. W związku z niesprzyjającą pogodą dzieci w tym dniu nie mogły same udać się na komisariat, więc Pan Dzielnicowy przyjechał do nich.

Więcej…
 

Urodziny w grupie 0 c

Email Drukuj PDF

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to, kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W miesiącu wrześniu swoje urodziny obchodzili: Patryk oraz Karol. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także słodkiego poczęstunku. Cała grupa zaśpiewała im „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Później nadszedł czas na wspólne zdjęcie.

Więcej…
 

Urodziny w grupie 0 d

Email Drukuj PDF

We wrześniu obchodziliśmy w grupie 0 d urodziny Ignacego oraz Adama. Rodzice jubilatów przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci. Wspólne zabawy, piosenki    i tańce urozmaiciły chwile jubilatom, a głośne sto lat słychać było w całej szkole! Nie zabrakło życzeń, uścisków i prezentów! Chłopcy na długo zapamiętają te dni!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Więcej…
 

WIZYTA W GABINECIE PANI HIGIENISTKI

Email Drukuj PDF

13 września przedszkolaki z grupy 0 d odwiedziły gabinet pani higienistki, która opowiedziała im o wykonywanym przez siebie zawodzie.
W czasie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak należy dbać o siebie, ubierać się odpowiednio do pogody oraz zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia. Mogliśmy także zobaczyć, w co wyposażona jest apteczka oraz poznać sprzęty i narzędzia znajdujące się w gabinecie. Pani Małgosia odpowiedziała także na pytania przedszkolaków!
Dziękujemy!

 


Strona 12 z 12


Dzisiaj jest: Środa
30 Września 2020
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga