Home Świetlica
Świetlica szkolna

Święto Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

 

 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wychowankowie świetlicy opowiadali o swoich ukochanych babciach i dziadkach wypowiadali się jak z nimi spędzają czas, za co ich kochają, rysowali portrety przedstawiające swoje babcie i dziadków, które następnie przystroiły naszą gazetkę świetlicową, oraz wykonywali laurki.
Wszystkim babciom i dziadkom z całego serca życzymy stu lat!

Więcej…
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

 

 

Mimo, że styczeń jest miesiącem chłodnym i mroźnym, są takie dwa dni kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Są to dni, w których obchodzimy święto naszych kochanych babć i dziadków. Z tej okazji w świetlicy szkolnej dzieci wykonały portrety swoich babć i dziadków. Życzenia z okazji dnia Babci i Dziadka oraz portrety umieściły na gazetce świetlicowej.

Więcej…
 

Rozstrzygnięcie konkursu

Email Drukuj PDF

19. 12. 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów wszystkim uczestnikom konkursu zorganizowanym przez świetlicę szkolną „Kartka bożonarodzeniowa”.

Więcej…
 

Konkurs plastyczny

Email Drukuj PDF

 

 

Andrzejki

Email Drukuj PDF

Dnia 31.11. dzieci ze świetlicy mogły sobie wywróżyć jak zawód będą wykonywać w przyszłości, jakie imię będzie nosić wybranka/ wybranek, kto pierwszy/a wyjdzie za mąż/ się ożeni i co ciekawego ich czeka w najbliższym czasie. Po wróżbach odbyła się zabawa andrzejkowa.

Więcej…
 


Strona 5 z 11


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras,
Teodozjusz, Wilhelmina

Do końca roku zostało 68 dni.
Zodiak: Skorpion