Home Świetlica
Świetlica szkolna

Pamiętamy o naszych bliskich

Email Drukuj PDF

Pierwszy listopada to czas zadumy i pamięci o tych, których nie ma już wśród nas. W ostatnich dniach października nawiązywaliśmy do Święta Zmarłych. Rozmawialiśmy o tradycjach tego święta, o szacunku dla tych, którzy odeszli. Dzieci wykonały wspólny projekt pt. "Drzewko pamięci".

Więcej…
 

Zainteresowania naszych dzieci

Email Drukuj PDF

Czas spacerów i aktywnego spędzania czasu na powietrzu minął, choć i tak pogoda tej jesieni nam na wiele pozwalała. Nie nudzimy się nawet w taki czas, jaki nas zastał. W naszej grupie spontanicznie powstały kąciki zainteresowań.

Więcej…
 

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

Z okazji Święta Edukacji Narodowej dzieci ze świetlicy szkolnej przez cały tydzień brały udział w zajęciach poświęconych trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli. Głównym celem było kształtowanie postawy szacunku wobec wszystkich pracowników szkoły. Podczas zajęć powstały portrety ulubionych nauczycieli oraz laurki z życzeniami.

Więcej…
 

Jesienne zauroczenie

Email Drukuj PDF

W trakcie spacerów i pobytu na szkolnym placu zabaw obserwowaliśmy zmiany zachodzące jesienią w przyrodzie. Szczególną uwagę zwracaliśmy na bogatą kolorystykę tej pory roku. Kreatywne wykorzystanie darów jesieni w pracach plastycznych i technicznych spotkało się z dużym zainteresowaniem dzieci. Grupa z wielką pasją i zaangażowaniem tworzyła: zwierzątka, ludziki i inne postacie.

Więcej…
 

Bezpieczeństwo na drodze c.d.

Email Drukuj PDF

Celem zajęć było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, w miejscach do tego przeznaczonych. Dzieci chętnie brały udział w zabawach ruchowych, w których motywem przewodnim była sygnalizacja świetlna.

Więcej…
 


Strona 6 z 7


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 348 dni.
Zodiak: Koziorożec