Aktualności

Trzy dni w Warszawie

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 4 czerwca uczniowie klas drugich gimnazjum wyjeżdżali na wycieczkę do Warszawy.  Wstałem bardzo wcześnie rano, ponieważ zbiórka była zaplanowana na 5:50. Gdy dotarłem na parking szkolny,  większość uczestników wycieczki  już tam była. Nawet nie zdążyliśmy  porozmawiać, bo przyjechał autobus i zabrał nas w drogę. Byliśmy bardzo podekscytowani. Podróż minęła szybko, mimo iż trwała 7 godzin.

Więcej…
 

Wycieczka klas III gimnazjum

Email Drukuj PDF

Dnia 14 maja 2018 roku dwie klasy III gimnazjum wraz z opiekunami wyjechały na czterodniową wycieczkę. Głównym celem podróży było zwiedzenie Pragi i terenów południowo-zachodniej Polski.

Więcej…
 

Święty Józef - opiekun Świętej Rodziny

Email Drukuj PDF

W ramach obchodów Roku Świętego Józefa w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem "ŚWIĘTY JÓZEF - OPIEKUN ŚWIĘTEJ RODZINY". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom postaci świętego Józefa. Uczniowie wykonali swoje prace stosując różne techniki plastyczne. Najciekawsze i najstaranniej wykonane prace są prezentowane na gazetce szkolnej. Wyróżnieni uczniowie zostaną nagrodzeni.

Więcej…
 

Bieg po zdrowie

Email Drukuj PDF

PROGRAM ANTYTYTONIOWEJ EDUKACJI ZDROWOTNEJ DLA UCZNIÓW KLAS IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

"Bieg po zdrowie"

"Bieg po zdrowie" to  program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami. Autorami programu są psycholodzy z Uniwersytetu Warszawskiego - dr hab. Kamila Bargiel – Matusiewicz oraz mgr Rafał Dziurla. Głównym celem programu jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. Podejmowanie prób palenia i częstość palenia wzrasta wraz z wiekiem.

Więcej…
 

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Email Drukuj PDF

Osiągnięcia naszych uczniów w rozgrywkach międzyszkolnych w minipiłkę ręczną chłopców w ramach Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2017/18:

I miejsce w gminie

I miejsce w półfinale powiatu wadowickiego

I miejsce w powiecie wadowickim

IV miejsce w półfinale wojewódzkim

Więcej…
 


Strona 4 z 54

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Piątek
21 Września 2018
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

Do końca roku zostało 102 dni.
Zodiak: Panna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama