Aktualności

XXII Dni Papieskie

Email Drukuj PDF

Jak każdego roku w maju, odbyły się kolejne, już XXII Powiatowe Dni Papieskie. Uczniowie z naszej szkoły brali w nich czynny udział i zmagali się w konkursach z różnych kategorii.
25 maja w auli WSD oo. Bernardynów odbyła się uroczysta gala, podczas której odbyły się prezentacje I miejsc oraz wręczenie wszystkich nagród.

Więcej…
 

Informacja dla rodziców przedszkolaków

Email Drukuj PDF

W związku z wcześniejszym zakończeniem roku szkolnego 2018/19, dzień 21.06. (piątek) jest dniem wolnym w przedszkolu.

 

Bezpieczna szkoła

Email Drukuj PDF

Prezentacja i dokumenty związane z BEZPIECZNĄ SZKOŁĄ -  zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

link do prezentacji:
https://drive.google.com/file/d/1tSx2g-PejUh1kKc9wDnCDj4D6Dh14yT4/view?usp=sharing

link do dokumentu:
https://drive.google.com/file/d/1HFu9obuwqJGRmnxhfGH3mUPel44OsBZ_/view?usp=sharing

 

Słodka lekcja :D

Email Drukuj PDF

W dniu 28 maja 2019 r., uczniowie z klasy III a SP, udali się na nietypową lekcję, która odbyła się…..w cukierni Państwa Łazarczyków.
O godz.7.45 rodzice podwieźli nas na miejsce. Tam czekało na nas mnóstwo niespodzianek. Na początku każde dziecko otrzymało kucharską czapkę oraz biały fartuszek. Pan Łazarczyk, tata naszej koleżanki Karolinki, oprowadził nas po całej cukierni i zapoznał z etapami powstawania ciastek i innych smakołyków. Następnie wszyscy zgromadziliśmy się przy ogromnym stole i wałkowaliśmy kruche ciasto, z którego wycinaliśmy ciasteczka. Dekorowaliśmy również muffiny i kruche babeczki. Mieliśmy do wyboru różową i niebieską śmietanę, czekoladę, masę toffi i kolorowe cukiereczki - koraliki.

Więcej…
 

Zaproszenie

Email Drukuj PDF

Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz rodziców dzieci przedszkolnych na zebranie dotyczące procedur bezpieczeństwa na terenie placówki oraz przedstawienia osób i instytucji, do których można zgłosić się w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno - pedagogicznej i wychowawczej, które odbędzie się 30 maja 2019 r. o godz. 1630 w sali gimnastycznej.

 


Strona 4 z 72

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama