Przejdź do treści
szkola
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Już pływam 2026

Już pływam 2026

Od 13.04.2026r. uczniowie II klas szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska po raz kolejny będą uczestniczyć w kursie nauki pływania w ramach programu „Już pływam”. Zajęcia będą odbywać się w formie zajęć pozaszkolnych, a ich zakończenie planowane jest na 30.06.2026r.

Sukces  naszych siatkarek w półfinałach powiatowych

Sukces naszych siatkarek w półfinałach powiatowych

W dniu 18.03.2026r. odbyły się w naszej hali zawody półfinałowe powiatu Wadowice w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne i zdecydowanie awansowały do finału powiatowego. A oto skład złotego zespołu: Maja Mularz, Gabriela Tabak, Aleksandra Pająk, Lena Mamcarczyk, Beata Łuczak, Maja Kaputa, Oliwia Bazarnik, Joanna Chwała, Julia Kęsicka. Gratulujemy👏 i życzymy dalszych sukcesów🫶

Sukces na zawodach półfinałowych powiatu wadowickiego

Sukces na zawodach półfinałowych powiatu wadowickiego

W dniu 20.03.2026 odbyły się w Przytkowicach zawody półfinałowe powiatu Wadowice w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Nasze zawodniczki pokazały, że nie są gorsze od swoich starszych koleżanek i zdecydowanie awansowały do finału powiatowego, który odbędzie się w najbliższy czwartek w Andrychowie. A oto skład naszego zespołu: Zosia Pająk, Gabrysia Kluska, Jagoda Błachut, Ada Mularz, Laura Postawa, Zuzia Dzidek, Agnieszka Tabak, Natalia Witek, Amelia Kawaler Trzymajcie kciuki za nasze zawodniczki 26.03.2026r.

Relacja z wycieczki klasy 4c do Krakowa.

Relacja z wycieczki klasy 4c do Krakowa.

W piękny słoneczny dzień 3 marca 2026r. klasa 4c zamieniła szkolne ławki na fotele kinowe i wagony pociągu! Naszym celem było kino w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie, a przygoda zaczęła się już na peronie w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podziękowanie

Podziękowanie

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z Gronem Pedagogicznym składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców działającej w naszej szkole oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania zabawy Karnawałowej, przebieg oraz prace porządkowe po jej zakończeniu.

Zimowa półkolonia dla uczniów kl. 1-3

Zimowa półkolonia dla uczniów kl. 1-3

W pierwszym tygodniu lutego 2026 roku Zespół Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizował zimową półkolonię dla uczniów klas 1–3. Był to czas pełen radości, odkrywania świata i wspólnie spędzonych chwil, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych uczestników.

308312