Aktualności

Kodeks Kulturalnego Ucznia

Email Drukuj PDF

W ramach akcji KULTURA I SZACUNEK TWORZĄ MÓJ POZYTYWNY WIZERUNEK prowadzonej w naszej szkole, uczniowie i nauczyciele opracowali KODEKS KULTURALNEGO UCZNIA. Zawiera on złote zasady nie tylko komunikacji, ale również zachowania.

Więcej…
 

Listy do przyszłości już w Wawelskiej Kapsule Czasu

Email Drukuj PDF

Zuzanna Łukasiak, Laureatka Konkursu „Listy do przyszłości” wraz z dyrektorem szkoły, p. Marią Mlak i opiekunem, p. Marzeną Żeglińską wzięły udział w uroczystość złożenia Wawelskiej Kapsuły Czasu, która odbyła się 7 listopada 2018 r. na Zamku Królewskim na Wawelu. Stu Laureatów konkursu, których prace wyłoniono spośród ponad 12000 listów, otrzymało nagrody i dyplomy z rąk organizatorów. Następnie oficjalnie zamknięto Kapsułę Czasu i zakopano na Wzgórzu.

Więcej…
 

Podsumowanie IX edycji „Odblaskowej Szkoły”

Email Drukuj PDF

Pamiętaj!

Gdy wieczorem idziesz drogą, noś się żółto, odblaskowo!

Wraz z końcem października dobiegła końca IX edycja „Odblaskowej Szkoły” - konkursu, do którego przystąpiła po raz kolejny nasza szkoła.

Więcej…
 

Rekord dla Niepodległej

Email Drukuj PDF

 

W odpowiedzi na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej przyłączą się do akcji bicia "Rekordu dla Niepodległej" śpiewając wspólnie hymn narodowy 9 listopada 2018 r. o godz. 1111.

 

Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

Email Drukuj PDF

Dnia 1 i 2 listopada wszyscy pamiętamy o zmarłych. W związku z tym, dnia 31.10.2018 r. klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami: p. J. Studnicką oraz p. K. Daniel, udały się na Cmentarz Nieznanego Żołnierza, by tam wspólnie pomodlić się i zapalić znicze. Na bezimiennych mogiłach, w ciszy i z zachowaniem powagi, uczniowie uczcili pamięć tych, którzy oddali życie za nasz kraj.

Więcej…
 


Strona 6 z 65

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama