Aktualności

Konkurs Plastyczny "Korona i sukienka Matki Bożej i Jej Syna"

Email Drukuj PDF

Uczniowie klas V i VI brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Korona i sukienka Matki Bożej i Jej Syna". Na konkurs nadesłano 1647 prac. Nagrody zostały rozdane 1.06.2017r. w Częstochowie.
Miło nam poinformować, że Patrycja Dębowska z kl. VI b i Oskar Mądracki z kl. VI a zostali laureatami tego konkursu. Gratulujemy!

Więcej…
 

Gminny Konkurs Wiedzy "Czy znasz swoją okolicę?"

Email Drukuj PDF

Kolejnym punktem w obchodach rocznicowych naszego miasta był Gminny Konkurs Wiedzy pt. Czy znasz swoją okolicę? dla uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej.
Do Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zostały zaproszone 3 – osobowe zespoły ze szkół naszej gminy. Drużyny, które odpowiedziały na zaproszenie, 8 czerwca mogły zmierzyć się z zadaniami konkursowymi. Były pytania, krzyżówki i zadania z mapą oraz ilustracjami. Zespoły musiały udowodnić znajomość nie tylko życiorysu Mikołaja Zebrzydowskiego i historii miasta, ale również orientację we współczesnym życiu Kalwarii.

Więcej…
 

Moralność pani Dulskiej

Email Drukuj PDF

Dnia 26 maja 2017 r. odbył się spektakl dla uczniów gimnazjum, w wykonaniu szkolnego koła teatralnego „Gim-Te-Dra” pod kierownictwem p. Bernadetty Słoniny. W tym roku grupa zdecydowała się przenieść na scenę dramat Gabrieli Zapolskiej pt. "Moralność pani Dulskiej".

Więcej…
 

Wycieczka do Warszawy

Email Drukuj PDF

22 maja o godzinie 4 rano klasy III naszego gimnazjum pojechały na trzydniową wycieczkę do Warszawy. 
Pomimo wczesnej godziny wszyscy przybyli punktualnie, o 345. O 400 wyruszyliśmy. Pierwszy dzień był najbardziej wymagającym dniem, co niezbyt podobało się chłopakom, którzy zamiast snu w autokarze, wybrali grę na komputerze. Mimo to jakoś trzymaliśmy się wszyscy na nogach. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta na Powązkach, najbardziej znanej nekropolii naszego kraju. Przeszliśmy Aleją Zasłużonych, zobaczyliśmy miejsca spoczynku sławnych muzyków, aktorów, naukowców i polityków.

Więcej…
 

Podziękowania za udział w akcji "Opatrunek na Ratunek"

Email Drukuj PDF

 

 


Strona 6 z 44

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion

PRZYDATNE LINKI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama