Aktualności

Zajęcia profilaktyczne

Email Drukuj PDF

18 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia edukacyjne dla uczniów klas VI, VII i VIII dotyczące profilaktyki palenia tytoniu, e-papierosów, picia napojów energetycznych oraz substancji psychoaktywnych znanych potocznie, jako dopalacze. Podczas zajęć pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Wadowicach tłumaczył uczniom, że używki uzależniają i wpływają negatywnie na zdrowie i życie człowieka. Największym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się badania pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

 

Podziękowania

Email Drukuj PDF

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje WSZYSTKIM, którzy przyłączyli się do akcji „Opatrunek na ratunek”. Zebraliśmy 20 kg bandaży, rękawiczek jednorazowych, strzykawek, plastrów itp. Wszystko zostało spakowane do trzech pudeł i wysłane do Fundacji Redemptoris Missio.
Szczególne podziękowania kierujemy na ręce uczniów i wychowawców klas I, II i III. Gorące buziaki dla klasy II b za wspaniałe zaangażowanie w akcję.

Więcej…
 

Szkoła do hymnu

Email Drukuj PDF

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. 8 listopada 2019 r. o godz. 11:11 przedszkolaki, uczniowie Szkoły Podstawowej, nauczyciele oraz pracownicy szkoły, a także zaproszeni goście odśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.

Więcej…
 

Pożegnanie Pani Elżbiety Spyrki

Email Drukuj PDF

W dniu 21.10. 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej miało miejsce pożegnanie Pani Elżbiety Spyrki, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Przez wiele lat pracowała jako sprzątaczka, dbała o to, aby w naszej szkole było czysto i przyjemnie.

Więcej…
 

Najważniejsza jest ostrożność

Email Drukuj PDF

Apel podsumowujący akcję „Odblaskowa Szkoła” w kl. IV- VIII
29 października 2019 r. klasa V b zaprezentowała apel, w którym przypomniała swoim kolegom zasady ruchu drogowego. Najważniejsza z nich to ostrożność. W sugestywnej scence piątoklasiści pokazali, co może się stać, gdy uczestnik ruchu zachowuje się jak dumny paw, kroczący środkiem drogi. Może się to zakończyć nie tylko utratą ogona…
W drugiej części apelu wystąpił gość specjalny – mł. asp. Krzysztof Żmuda, który przedstawił dzieciom najważniejsze zagrożenia i zaznaczył, jak należy się przed nimi chronić.

Więcej…
 


Strona 6 z 30

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
28 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Do końca roku zostało 279 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama