Aktualności

Wszystko będzie dobrze!

Email Drukuj PDF

Z inicjatywy uczniów klasy VII a powstał klip odnoszący się do aktualnej sytuacji. Uczniowie wraz z rodzeństwem oraz wychowawcą, panią Małgorzatą Kubatą przygotowali plansze z napisami „Wszystko będzie dobrze” w różnych językach, gwarze śląskiej, góralskiej i kaszubskiej oraz wykonali zdjęcia. Całość zmontował i wykonał Tymon Błachut, od którego też pomysł wyszedł. Klip ma za zadanie przekazać słowa otuchy ludziom na całym świecie, słowa nadziei na powrót do normalności, codziennego radosnego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=Wls0SNDAqEQ

 

"Nie zostawimy czytelnika"

Email Drukuj PDF

DRODZY RODZICE! DRODZY UCZNIOWIE!

W tym trudnym czasie epidemii musimy sobie jakoś radzić, musimy sobie pomagać. Biblioteka szkolna jest nieczynna, ale są sposoby aby zdobyć potrzebną książkę, lub znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Poniżej przedstawiamy aktualizowany wybór bibliotek cyfrowych i innych źródeł darmowych (lub prawie darmowych) ebooków oraz audiobooków. Życzymy dużo zdrowia i przyjemnej oraz dobrej lektury dla uczniów i rodziców.

Renata Serwin i Marzena Żeglińska

Więcej…
 

Pierwsza pomoc emocjonalna

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,
obecna sytuacja w kraju jest wyjątkowo trudna dla wielu z nas, zarówno dzieci i ich rodziców oraz nauczycieli. W ciągu jednego dnia zmieniło się nasze życie. Ograniczono nam możliwość kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi, robienia zakupów oraz wiele innych czynności dnia codziennego. Tym sytuacjom towarzyszą przeróżne emocje, czasem wyjątkowo trudne. W związku z tym Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wadowicach rozszerza dostępność mailowego i telefonicznego kontaktu zaufania w ramach pomocy psychologicznej, zarówno dla uczniów, rodziców i nauczycieli - pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 512618605, gdzie specjaliści udzielą fachowej porady.

 

Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

Email Drukuj PDF

Lista kandydatów przyjętych do Oddziału Przedszkolnego

Lista kandydatów przyjętych do Przedszkola

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że od dnia 7 kwietnia 2020 r. (wtorek) sekretariat będzie czynny w godzinach 8.00 – 12.00.

 


Strona 6 z 35

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
3 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
August, Augusta, Krzywosąd, Lidia,
Nikodem, Symeon, Szczepan

Do końca roku zostało 151 dni.
Zodiak: Lew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama