Aktualności

Pilne ogłoszenie!

Email Drukuj PDF

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że w związku z decyzją premiera RP Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego z dnia 11.03.2020 r. od dnia 12.03 do 25.03.2020 r.  zamyka się wszystkie placówki oświatowe, a także szkoły wyższe na dwa tygodnie.

12 i 13 marca w naszej placówce (szkoła podstawowa i przedszkole) nie będzie zajęć edukacyjnych, jednak ze względu na to, że niektórym rodzicom może być trudno zorganizować opiekę tak szybko, z dnia na dzień, to w dniu jutrzejszym i w piątek placówki będą otwarte. W klasach nauczyciele będą pilnować dzieci, po to, by umożliwić logistykę, od strony praktycznej zorganizowanie opieki nad dziećmi od dnia 16.03.2020 r.

Najlepszym wyjściem dla naszych dzieci jest nie opuszczanie swoich mieszkań i domów, ponieważ dzieci w bardzo łatwy sposób mogą zarażać innych.

Rodzicom dzieci w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

W związku z powyższym, proszę koniecznie o zabranie przez uczniów do domu pozostawionej odzieży, obuwia, ręczników, kubków, pościeli itp.

Proszę o wpłaty za obiady i przedszkole ostatecznie do dnia 13.03.2020 r. do godziny 14:00

Prosimy na bieżąco śledzić informacje, komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora przez dziennik elektroniczny.

Z poważaniem
Maria Mlak - dyrektor szkoły

 

400 – lecie śmierci Mikołaja Zebrzydowskiego

Email Drukuj PDF

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Zespół Szkół nr 1  w Kalwarii Zebrzydowskiej:

  • Szkolny Konkurs Plastyczny – „Sen wojewody” dla klas I-III
  • Gminny Konkurs Plastyczny  „Mój lapbook o Mikołaju Zebrzydowskim” dla klas IV – VIII
  • Konkurs Poetycki na wiersz o patronie szkoły dla rodziców i absolwentów naszej szkoły – „Zebrzydowskie inspiracje”

W związku z 400 – leciem śmierci Mikołaj Zebrzydowskiego Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza uczniów, rodziców i absolwentów naszej szkoły do wzięcia udziału w wyżej wymienionych konkursach.
Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Ponadto w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej organizowany jest
- Regionalny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Zebrzydowskim dla klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego -  „Sen wojewody”

Załączniki

Regulamin Gminnego Konkursu Plastycznego - „Mój lapbook o Mikołaju Zebrzydowskim”, załączniki

Regulamin Konkursu Poetyckiego - „Zebrzydowskie inspiracje”

Załączniki

 

Apel do mieszkańców (UM Kalwarii Zebrzydowskiej)

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo, w załączeniu podajemy do wiadomości informacje dotyczące koronawirusa, ale stanowczo chcemy państwu przekazać, że w chwili obecnej na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska nie ma zagrożenia tym wirusem. Bardzo prosimy, abyście państwo przestrzegali zasad i procedur zawartych w niżej zamieszczonych dokumentach.

Jak zapobiegać zakażeniu?

Jak skutecznie myć ręce?

Informacja dla osób powracających z pn. Włoch

Informacja dla osób powracających z Chin i innych krajów dotkniętych epidemią

Adresy oddziałów zakaźnych

 

„Nałogi - droga donikąd”. Spotkanie profilaktyczne

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 24 lutego 2020 r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej uczniowie klas VII i VIII Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach i Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stanisławiu Dolnym Dolany, z inicjatywy pani pedagog mgr Anny Frasik, wzięli udział w programie profilaktycznym pt. ”Nałogi – droga donikąd”.

Więcej…
 

Święto naszych Babć i Dziadków

Email Drukuj PDF

Jest to święto niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, łez i radości. Ta uroczysta impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 13 lutego 2020 r. Na wstępie pani dyrektor przywitała gorąco wszystkich zaproszonych gości.

Więcej…
 


Strona 6 z 35

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama