Aktualności

Ślubowanie pierwszoklasistów

Email Drukuj PDF

8 października w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej miała miejsce doniosła uroczystość przyjęcia 56 pierwszoklasistów w poczet uczniów tej placówki. W ceremonii brały udział panie: dyrektor Bożena Kołodziej i w-ce dyrektor Maria Mlak, rodzice, przedstawiciele samorządu uczniowskiego i sami zainteresowani ze swoimi wychowawczyniami – kl. I a z p. Ireną Moskwą, kl. I b z p. Izabelą Pawlikowską oraz kl. I c z p. Marią Dźwierzyńską.

Więcej…
 

Wycieczka klas II do Wrocławia

Email Drukuj PDF

W dniach 22 i 23 września klasy II a i b G. wybrały się na wycieczkę do Wrocławia.
Wyjechaliśmy z Kalwarii ok. godz. 700 i po czterech godzinach byliśmy już na miejscu. Na początku udaliśmy się do „Ogrodu Japońskiego”, gdzie widzieliśmy azjatyckie rośliny, oczka wodne, a także „herbaciarnię”. Jednak główną atrakcją okazały się wielkie, pływające, kolorowe karpie. Następnie oglądaliśmy wspaniały pokaz fontanny multimedialnej. Oczywiście w dzień nie ma takiego efektu jak w nocy, ale i tak było pięknie. Po pokazie zaczęliśmy zwiedzać Halę Stulecia. Wewnątrz budynku znajdowała się wystawa, dzięki której zobaczyliśmy jak powstawała ta budowla, a także dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na jej temat. Gdy przeszliśmy do głównej części hali, mogliśmy podziwiać dużą kopułę, która zrobiła na nas naprawdę duże wrażenie.

Więcej…
 

Możliwości naszego ciała

Email Drukuj PDF

Dnia 28 września 2015 r. gościliśmy w naszej szkole kaskadera, artystę cyrkowego  oraz mistrza szkoły Karate-Do Black Combat - Jurija Ziniewicza. Nie bez powodu jest on nazywany człowiekiem- rekordem, gdyż ma na swoim koncie kilka rekordów zapisanych w Księdze Rekordów Guinnessa związanych z poddawaniem własnego organizmu ekstremalnym przeciążeniom fizycznym.

Więcej…
 

Podsumowanie projektu edukacyjnego „Lato z Wyspiańskim”

Email Drukuj PDF

25 września w Bibliotece Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Lato z Wyspiańskim” zorganizowanego przez tę instytucję pod honorowym patronatem Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas tegorocznych wakacji brali w nim udział uczniowie z gimnazjów w: Kalwarii Zebrzydowskiej, Brodach i Leńczach.

Więcej…
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Email Drukuj PDF

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 zapoczątkuje o:

- godz. 900- msza św. dla uczniów gimnazjum

- godz. 1000- uroczysty apel dla uczniów gimnazjum w sali widowiskowej CKSiT

- godz. 1000- msza św. dla uczniów szkoły podstawowej

- godz. 1100- uroczysty apel dla uczniów:

klas 0-III w sali gimnastycznej ZS nr 1

klas IV-VI w sali widowiskowej CKSiT

 


Strona 51 z 68

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Niedziela
19 Maja 2019
Międzynarodowy Dzień Pamięci
Zmarłych na AIDS
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj,
Pękosław, Piotr, Potencjana

Do końca roku zostało 227 dni.
Zodiak: Byk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama