Aktualności

Nasi Laureaci

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że, w roku szkolnym 2016/17, Emilia Torbus i Mikołaj Radosz zostali  laureatami Małopolskiego Konkursu Biologicznego (opiekun: p. Małgorzata Faber).

Emilia Torbus została również laureatką Małopolskiego Konkursu z Fizyki (opiekun p. Bożena Kołodziej)

Wojciech Warmuz został finalistą Małopolskiego Konkursu Biologicznego (opiekun: p. Małgorzata Faber).

Serdecznie gratulujemy!

 

Wywiadówka

Email Drukuj PDF

Dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 1

zapraszają Rodziców na wywiadówkę,

która odbędzie się

29 marca 2017 r. o godz. 1600

 

Rekrutacja do przedszkola i oddziałów przedszkolnych na rok szk. 2017/18

Email Drukuj PDF

Informacja dla Rodziców w sprawie rekrutacji do przedszkola i oddziałów przedszkolnych
na rok szkolny 2017/18

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że od dnia 21.03.2017 r. do dnia 03.04.2017 r. do godz. 15.00 prowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca do przedszkola i oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2017/2018.
Rodzice kandydatów do przedszkola i oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej mogą składać wnioski wraz z dodatkowymi dokumentami w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Formularze powyższych pism dostępne są na stronie internetowej szkoły (Dokumenty do pobrania), lub w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych zostanie podana do publicznej wiadomości w dniu 21.04.2017 r.
Rodzice kandydatów zakwalifikowanych muszą złożyć potwierdzenie woli w postaci pisemnego oświadczenia (również dostępnego na stronie internetowej) od dnia 24.04.2017 do dnia 26.04.2017 r. do godz. 15.00.
Lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych zostanie podana do publicznej wiadomości w dniu 27.04.2017 r. do godziny 15.00.

 

Jaś i Małgosia

Email Drukuj PDF

Uczniowie grupy świetlicowej w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej od dłuższego czasu wolne chwile po zajęciach szkolnych spędzali bardzo pracowicie, rozwijając swoje pasje aktorskie. Efektem tej pracy był spektakl teatralny pt. "Jaś i Małgosia", który wystawili w dniu 7 III 2017 r. w sali widowiskowej CKSiT.
Na widowni zasiedli rodzice małych aktorów, ich babcie, dziadkowie, a także dzieci  z przedszkola, zerówek oraz uczniowie klas I-III.

Więcej…
 

Romeo i Julia

Email Drukuj PDF

W środę, 22 lutego uczniowie wszystkich klas naszego gimnazjum pojechali  do Teatru Słowackiego, na sztukę pt. „Romeo i Julia”.

Wyjechaliśmy z Kalwarii o 845, kilkadziesiąt minut później byliśmy już w Krakowie. Po kilku minutach znaleźliśmy się przed okazałym, zabytkowym budynkiem teatru. Po rozdaniu biletów weszliśmy do pięknie zdobionego wnętrza. Szliśmy po marmurowych schodach okrytych czerwonym dywanem i zostawiliśmy okrycia wierzchnie w szatni. Następnie zostaliśmy pokierowani do odpowiednich miejsc. Część z nas otrzymała miejsca  na balkonach  znajdujących się ponad widownią. Loże wyglądały pięknie, całe obite na czerwono, ze starymi drewnianymi krzesłami, kotarami, i płaskorzeźbami na zewnętrznej stronie. Całość wystroju sprawiała niesamowite wrażenie.

Więcej…
 


Strona 7 z 41

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga

PRZYDATNE LINKI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama