Aktualności

Odblaskowe quizowanie

Email Drukuj PDF

Kim był Percy Shaw i skąd się wzięły odblaski?
W dniach 23.10 – 25.10 w korytarzu na I piętrze pojawiły się: instrukcja i skrzynka. Z kolei na drzwiach sal lekcyjnych i szatni zostały umieszczone zadania. Zabawa polegała na przejściu zgodnie ze wskazówkami przez szkołę, rozwiązaniu zadań i zapisaniu odpowiedzi, a następnie wrzuceniu ich do skrzynki. Wszystkie pytania dotyczyły bezpieczeństwa na drodze, ale związane były z różnymi dziedzinami.

Więcej…
 

Konkurs wiedzy „Bądź bezpieczny na drodze”

Email Drukuj PDF

Czy rowerzysta musi nosić kask? Kto musi nosić odblaski?
25 października br. w bibliotece szkolnej został zorganizowany konkurs wiedzy „Bądź bezpieczny na drodze”. Koordynatorki akcji „Odblaskowa szkoła” (p. M. Kubata, p. M. Turaj) zaprosiły uczniów klas IV - VIII do sprawdzenia swojej wiedzy w zakresie znajomości zasad ruchu drogowego.

Więcej…
 

Odblaskowe biegi sztafetowe

Email Drukuj PDF

21.10.2019 r. nauczyciele wychowania fizycznego, włączając się w akcję „Odblaskowa Szkoła”, zorganizowali biegi sztafetowe dla starszych klas szkoły podstawowej. W tym roku piękna, październikowa aura pozwoliła na zorganizowanie biegu na zewnątrz. Uczniowie klas IV - VIII ubrani w kamizelki odblaskowe przeszli na stadion Kalwarianki. W rywalizacji wzięli udział najlepsi biegacze klas VI, VII i VIII, a żywo dopingowali ich rówieśnicy i młodsi koledzy. Trzeba przyznać, że najbardziej rozemocjonowane były klasy IV.

Więcej…
 

Kartki dla Powstańców Warszawskich

Email Drukuj PDF

W październiku poznawaliśmy historię i losy bohaterów Powstania Warszawskiego.
Dziękujemy klasie V c i wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu za pięknie wykonane kartki, które zostały przesłane do Powstańców.

Więcej…
 

Apel "Bądź bezpieczny na drodze"

Email Drukuj PDF

23 października klasa III c przygotowała apel pod hasłem: "Bądź bezpieczny na drodze". Jednym z głównych celów przedstawienia było kształtowanie postaw i nawyków zapewniających bezpieczeństwo dzieci na drodze oraz kształtowanie umiejętności odpowiedniego zachowania w różnych sytuacjach jakie napotykają dzieci w drodze do i ze szkoły.

Więcej…
 


Strona 7 z 30

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
28 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Do końca roku zostało 279 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama