Aktualności

Egzamin ósmoklasisty 2019

Email Drukuj PDF

W dniach 15 - 17.04.19 r. 53 uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej przystąpiło do egzaminu ósmoklasisty na zakończenie szkoły podstawowej. W pierwszym dniu uczniowie rozwiązywali zadnia z języka polskiego. Kolejnego dnia będą rozwiązywać zadania z matematyki, a ostatniego dnia z języka angielskiego.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!
Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Egzamin gimnazjalny 2019

Email Drukuj PDF

W dniach od 10.04 do 12.04.19 r uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. W pierwszym dniu zmierzyli się z zadaniami z historii, wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. Kolejnego dnia będą rozwiązywać zadania z części przyrodniczo – matematycznej, a ostatniego dnia z języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Uczniowie Ci przejdą do historii jako ostatni rocznik wygaszanego gimnazjum.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!
Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Pożegnanie Pani Mrożek

Email Drukuj PDF

W dniu 27.03.2019 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej miało miejsce pożegnanie Pani Izabeli Mrożek, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Przez wiele lat pracowała jako sprzątaczka, dbała o to, aby w naszej szkole było czysto i przyjemnie.
Pani Dyrektor Maria Mlak w imieniu wszystkich pracowników szkoły podziękowała Pani Izabeli za wieloletnią pracę życząc dobrego zdrowia, radości na każdy dzień, a także wolnego czasu dla siebie.

Więcej…
 

Rozdanie nagród

Email Drukuj PDF

Dnia 22 marca 2019 r. w naszej szkole miało miejsce bardzo miłe wydarzenie. Na apelu zostały wręczone nagrody z dwóch szkolnych konkursów, które przeznaczone były dla uczniów z klas I -III. Jeden z nich dotyczył recytacji wierszy o tematyce zwierzęcej - przygotowały go panie: Katarzyna Daniel, Beata Moskała oraz Jolanta Studnicka. Natomiast drugi był przygotowany przez p. Renatę Serwin oraz p. Karolinę Luzarowską - nasze Panie bibliotekarki.

Więcej…
 

Małopolskie władze Kuratorium Oświaty w naszej szkole

Email Drukuj PDF

W dniu 01.04.2019 r. Małopolska Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak, a także Pani Halina Cimer, Małopolski Wicekurator Oświaty, na zaproszenie Burmistrza uczestniczyły w spotkaniu z dyrektorami szkół gminy, które było okazją do dyskusji nad zagrożeniami młodego pokolenia.

Więcej…
 


Strona 7 z 72

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
18 Września 2019
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama