Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursów z okazji 400-lecia lokacji Kalwarii

Email Drukuj PDF

Z okazji 400-lecia lokacji miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w Zespole Szkół nr 1 im. M. Zebrzydowskiego w Kalwarii Zeb. zorganizowano konkursy: plastyczny i na prezentację multimedialną. Zaproszone do udziału w nich zostały szkoły naszej gminy. Prace w obu konkursach ciekawie i oryginalne prezentowały nasze miasto, jego bogatą historię i kulturę.
Konkurs plastyczny nosił tytuł „Chciałbym Ci pokazać Kalwarię Zebrzydowską”. A oto zwycięzcy:

Więcej…
 

List do Rodziców

Email Drukuj PDF

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

 

Konkurs z klimatem

Email Drukuj PDF

W ramach konkursu pod hasłem "Konkurs z klimatem" organizowanym na zlecenie TAURON Sprzedaż sp. z o. o. trwa plebiscyt dla gmin. Każdy uczestnik konkursu może zagłosować na wybraną gminę. Pięć gmin z największą liczbą głosów otrzyma nagrody w postaci czterech oczyszczaczy powietrza o wartości prawie 3 tysięcy złotych każdy, z przeznaczeniem dla gminnych żłobków lub przedszkoli.
Przedszkole przy ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zostało wskazane jako jedno z czterech potencjalnych odbiorców w/w urządzeń na terenie naszej gminy.
Gmina zdobywa punkty dzięki głosom internautów biorących udział w "Konkursie z klimatem". Im więcej głosów oddamy na naszą gminę, tym większa szansa na zwycięstwo!
Głosy można oddawać na stronie http://oddychajpowietrzem.pl/konkurs
Oddawanie głosów rozpoczęło się 15 maja 2017 r.
Zapraszamy! Warto grać dla poprawy klimatu i bezpieczeństwa najmłodszych!

 

Zaproszenie na spektakl

Email Drukuj PDF

 

 

Wycieczka do Oświęcimia

Email Drukuj PDF

W czwartek 27 kwietnia uczniowie klas III gimnazjum wybrali się na wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili tam Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau.
Wyruszyliśmy z Kalwarii o godz.900.  Pogoda była okropna, padał deszcz, a  niebo zasłaniały chmury. Tak niekorzystna aura potęgowała przygnębiający wydźwięk wyjazdu. Po przybyciu na miejsce, podzieliliśmy się na grupy i wyruszyliśmy w kierunku muzeum.

Więcej…
 


Strona 7 z 44

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion

PRZYDATNE LINKI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama