Aktualności

Pożegnanie Pani Mrożek

Email Drukuj PDF

W dniu 27.03.2019 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej miało miejsce pożegnanie Pani Izabeli Mrożek, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Przez wiele lat pracowała jako sprzątaczka, dbała o to, aby w naszej szkole było czysto i przyjemnie.
Pani Dyrektor Maria Mlak w imieniu wszystkich pracowników szkoły podziękowała Pani Izabeli za wieloletnią pracę życząc dobrego zdrowia, radości na każdy dzień, a także wolnego czasu dla siebie.

Więcej…
 

Rozdanie nagród

Email Drukuj PDF

Dnia 22 marca 2019 r. w naszej szkole miało miejsce bardzo miłe wydarzenie. Na apelu zostały wręczone nagrody z dwóch szkolnych konkursów, które przeznaczone były dla uczniów z klas I -III. Jeden z nich dotyczył recytacji wierszy o tematyce zwierzęcej - przygotowały go panie: Katarzyna Daniel, Beata Moskała oraz Jolanta Studnicka. Natomiast drugi był przygotowany przez p. Renatę Serwin oraz p. Karolinę Luzarowską - nasze Panie bibliotekarki.

Więcej…
 

Małopolskie władze Kuratorium Oświaty w naszej szkole

Email Drukuj PDF

W dniu 01.04.2019 r. Małopolska Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak, a także Pani Halina Cimer, Małopolski Wicekurator Oświaty, na zaproszenie Burmistrza uczestniczyły w spotkaniu z dyrektorami szkół gminy, które było okazją do dyskusji nad zagrożeniami młodego pokolenia.

Więcej…
 

Szkolny Konkurs Recytatorski

Email Drukuj PDF

Dnia 1.03.2019 r. w naszej szkole, jak co roku odbyła  się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego
W konkursie udział wzięło kilkunastu reprezentantów klas I - III. Dzieci pięknie recytowały przygotowane utwory. Wykazały się dużą odwagą pokonując swoją nieśmiałość przed  szeroką publicznością. Natomiast publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

Więcej…
 

Niemiecki z pasją

Email Drukuj PDF

W Zespole Szkół nr 1 w okresie od 12 lutego do 21 marca 2019 r. realizowany jest projekt edukacyjny „Deutsch mit Leidenschaft – Niemiecki z pasją”. Chętni uczniowie podejmą szereg działań, które będą realizacją hasła projektowego.

Więcej…
 


Strona 7 z 72

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama