Aktualności

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do zapoznania się z raportami z ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej w naszej szkole w styczniu 2015 r. (menu Dokumenty szkolne).

 

Zimowisko w czasie ferii 2015

Email Drukuj PDF

W dniach od 16 do 20 lutego 2015 r. w ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zostało zorganizowane zimowisko dla uczniów klas I - III SP.
Uczestniczyło w nim 40 dzieci, którymi opiekowały się panie: R. Biela, E. Latoń, S. Sarapata i R. Serwin. Uczniowie brali udział w wielu atrakcjach zorganizowanych na terenie szkoły, takich jak zabawa karnawałowa, konkursy, kalambury, rozgrywki w hokeja, oraz zabawy w Radosnej Szkole.

Więcej…
 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej GRAMY DLA JULKI

Email Drukuj PDF

1 marca 2015 r. w Hali Sportowej przy ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Gramy dla Julki.
Julia Dryndos pochodzi z Zebrzydowic. Ma 7 lat i cierpi na zespół Westa. Cały dochód z Turnieju zostanie przekazany na koszty rehabilitacji i leczenia dla dziewczynki.

Więcej…
 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zawiadamia rodziców, że od dnia 2 do 31 marca 2015 roku rozpoczyna się rekrutacja dzieci do przedszkola, oddziałów przedszkolnych oraz klas I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2015/2016. Wnioski oraz potrzebne załączniki dostępne są na stronie internetowej szkoły (menu DLA RODZICÓW/Dokumenty do pobrania), można je też otrzymać w sekretariacie Zespołu Szkół.
Wypełnione wnioski należy składać w sekretariacie szkoły.

Regulamin rekrutacji do przedszkola samorządowego/oddziału przedszkolnego

 

Fizyka dla smyka

Email Drukuj PDF

W dniach 5, 6 i 9 lutego 2015 r. uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach „Fizyka dla smyka”. Ich tematem były różne rodzaje światła i zjawiska, którym ono podlega. Prowadząca zaprezentowała, m. in. na przykładzie koralików z tworzywa sztucznego działanie promieniowania UV. Zmieniły one na pewien czas kolor z białego na fioletowy, różowy lub niebieski. Później znów wróciły do pierwotnej barwy. Uczniowie rozumieli, że to wpływ promieniowania emitowanego przez Słońce, które także powoduje czasową opaleniznę ludzkiej skóry.

Więcej…
 


Strona 62 z 73

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Wtorek
15 Października 2019
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama