Aktualności

Dzień Mamy i Taty

Email Drukuj PDF

„Witajcie nam goście, witajcie nam mili.
Bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli.
Dzisiaj obchodzimy Dzień Mamy i Taty.
Będą pocałunki, życzenia i kwiaty”.

W dniu 1 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowane przez klasy zerowe.

Więcej…
 

Gość oczekiwany

Email Drukuj PDF

 

 

Grupa Teatralna „Gim-Te-Dra” ma zaszczyt zaprosić na kolejny spektakl! Będzie to "Gość oczekiwany" wg Zofii Kossak-Szczuckiej.

Szczegóły na plakacie.

 

Wspomnienie z wycieczki

Email Drukuj PDF

23 i 24 maja uczniowie z klas II gimnazjum były na wycieczce w Górach Świętokrzyskich. 
O godzinie 600 wyjechaliśmy z Kalwarii. Najpierw udaliśmy się do Kurozwęk, miejscowości, w której znajduje się przepiękny kompleks pałacowy oraz bardzo duża farma bizonów. Najpierw, niczym na safari, jeździliśmy „specjalnym” pojazdem pomiędzy stadem tych ciekawych zwierząt.

Więcej…
 

Projekt gimnazjalny z informatyki

Email Drukuj PDF

W roku szkolnym 2015/16 Sylwia Pawlik i Julia Baluś z klasy II a gimnazjum realizowały projekt "Jacek Karpiński - polski Steve Jobs". Efektem tej pracy jest strona internetowa poświęcona bohaterowi projektu.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Wycieczka do Warszawy

Email Drukuj PDF

W dniach 18.05.2016 r.–20.05.2016 r. odbyła się wycieczka szkolna klas III gimnazjum z naszej szkoły do Warszawy. Opiekunami byli p. Sabina Okrzesik, p. Ewa Zamysłowska oraz p. Jacek Korczak.
Po prawie siedmiogodzinnej podróży z Kalwarii, podziwialiśmy już widoki stolicy. Pierwszym punktem wycieczki był Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. Oglądaliśmy rzadkie rośliny i poczuliśmy się przez chwilę jak studenci. Następnym punktem było Centrum Nauki Kopernik. Tutaj poznaliśmy podstawy fizyki, chemii i biologii oraz zobaczyliśmy mnóstwo doświadczeń naukowych. Po zabawie w Centrum Kopernik przyszedł czas na zakwaterowanie i obiadokolację.

Więcej…
 


Strona 8 z 35

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Czwartek
30 Marca 2017
Imieniny obchodzą
Amelia, Aniela, Częstobor, Jan,
Kwiryna, Kwiryn

Do końca roku zostało 277 dni.
Zodiak: Baran

PRZYDATNE LINKI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama