Aktualności

Bajka dla mamy... i nie tylko

Email Drukuj PDF

Dzień Matki to jedno z najbardziej wzruszających świąt. Młodsze klasy szkolne i przedszkolaki przygotowują wtedy wiersze i piosenki, a każdy ma dla swojej mamusi upominek.
Klasa II c przygotowana przez panią Beatę Moskałę zaprezentowała z tej okazji tak ciekawą inscenizację, że 29 maja została odegrana również dla uczniów naszej szkoły. W tym dniu miały miejsce dwa spektakle: dla przedszkolaków i dla klas I-VI.

Więcej…
 

Dzień z Patronem Szkoły

Email Drukuj PDF

Dnia 6 czerwca obchodziliśmy święto patrona naszej szkoły, czyli Mikołaja Zebrzydowskiego. Apel na tę okazję przygotowali uczniowie klasy VI b. Na rozpoczęcie uroczystości wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn szkoły, a następnie obejrzeli prezentację dotyczącą Mikołaja Zebrzydowskiego. Później odbył się konkurs sprawdzający poziom wiedzy poszczególnych klas na temat naszego patrona.

Więcej…
 

Pielgrzymka klas III do Limanowej

Email Drukuj PDF

4 czerwca 2019 r. odbyła się pielgrzymka dzieci z klas III naszej szkoły do Limanowej, gdzie króluje Matka Boża Bolesna. Na początku zwiedziliśmy muzeum na terenie Klasztoru, następnie wszyscy wraz z rodzicami, ks. Jarosławem, p. Kasią i p. Jolą wzięliśmy udział we Mszy Świętej. Po chwili przerwy udaliśmy się do miejscowości Męcina, skąd ruszyliśmy pieszo do Wioski Indiańskiej, gdzie czekało na nas mnóstwo zabaw.

Więcej…
 

Nagrody rozdane!

Email Drukuj PDF

5.06.2019 r. w Centrum Kultury Sportu i Turystyki odbyło się rozdanie nagród uzyskanych w Gminnych Konkursach organizowanych co roku na I etapie kształcenia. Są to: Konkurs Ortograficzny, Ekologiczny, Matematyczny. Rozdanie nagród umilały występy uczniów z ZS nr 1 z Kalwarii Zebrzydowskiej - również laureatów tegorocznych Dni Papieskich prezentujących swoje umiejętności artystyczne: grę na instrumencie, śpiew, recytację.

Więcej…
 

Gratulacje dla Julii!

Email Drukuj PDF

Julia Godula, uczennica klasy II b, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pt. „Na początku była miłość – moja rodzina”. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Prezentujemy nagrodzoną pracę i gratulujemy Julii sukcesu!

 


Strona 8 z 76

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Czwartek
21 Listopada 2019
Światowy Dzień Życzliwości
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina,
Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.
Zodiak: Skorpion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama