Aktualności

Wicemistrzynie Powiatu

Email Drukuj PDF

28.04.2016 r. w ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w minipiłce ręcznej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły drużyny z Andrychowa, Kleczy Górnej Witanowic i Kalwarii Zebrzydowskiej.
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna z SP w Andrychowie.
II miejsce i tytuł Wicemistrza Powiatu przypadło drużynie z naszej szkoły podstawowej. Tworzą ją uczennice: A.Tymoszuk, M.Żak, K.Bartoszek, A.Grodecka, M.Pająk, M.Krzystek, A.Pomierska, W.Korzeniowska, W.Linhardt, K.Zborowska, P.Dębowska, J.Kozieł.
Gratulujemy!

 
 

Fizyka nażywo

Email Drukuj PDF

26 kwietnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z cyklu „Fizyka na żywo”. Tematem zajęć były tym razem właściwości ciekłego azotu i próżni. Prowadzący zaczął od przypomnienia składu powietrza i pokazania azotu w stanie ciekłym. Ochotniczka z 6. klasy sprawdziła, że ten pierwiastek wylany z naczynia Dewara na rękę chłodzi ją w parę sekund. Nie chciała już eksperymentować, co stanie się z ręką po kilkunastu sekundach.

Więcej…
 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej przypomina rodzicom, aby w terminie od 04.05.2016 r. do 06.05.2016 r. złożyli potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola i oddziału przedszkolnego. W przypadku jego braku dziecko nie zostanie przyjęte. Druk do pobrania w sekretariacie szkoły  lub na stronie internetowej ZS nr 1 .

 

Mamy kolejną finalistkę!

Email Drukuj PDF

 

Uczennica naszego gimnazjum - Marta Ochman - została finalistką Małopolskiego Konkursu Wiedzy „Historia Solidarności” (opiekun: p. Joanna Mazuga).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


Strona 9 z 35

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Czwartek
30 Marca 2017
Imieniny obchodzą
Amelia, Aniela, Częstobor, Jan,
Kwiryna, Kwiryn

Do końca roku zostało 277 dni.
Zodiak: Baran

PRZYDATNE LINKI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama