Aktualności

Mistrzynie Powiatu

Email Drukuj PDF

25 kwietnia 2017 r. w hali sportowej przy ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się powiatowe zawody w minipiłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. W zawodach brały udział 4 drużyny z następujących szkół: ZS nr 1 z Wadowic, SP z Brzeźnicy, SP z Targanic i ZS nr 1 z Kalwarii. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Kozieł, Patrycja Dębowska, Emilia Gielata, Natalia Konicka, Nikola Pieronkiewicz, Dagmara Woźnica, Oliwia Brewczyńska, Natalia Matuszyk, Weronika Kozieł, Aleksandra Waliczek. Bramki broniła Zuzanna Partyka (opiekun: p. S. Sarapata). Po zaciętej walce nasze uczennice uzyskały tytuł Mistrza Powiatu.
Gratulacje!

Więcej…
 

Obchody 400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej

Email Drukuj PDF

Konkursy i imprezy związane z obchodami
400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej

  • Gminny Konkurs Wiedzy „Co wiesz o swojej okolicy?" - dla uczniów klas IV - VI z całej gminy – 8 czerwca 2017 r.
  • Konkurs plastyczny  dla uczniów klas I - III, IV - VI sp i I - III gimnazjum z całej gminy – prace należy dostarczać do p. E. Góry do 5 maja 2017 r.
  • Prezentacja o M. Zebrzydowskim i Kalwarii Zeb. dla uczniów klas V - VI sp i I - III gimnazjum z całej gminy – prezentacje należy dostarczać do p. A. Glanowskiej lub p. E. Góry do 15 maja 2017 r.
  • Konkurs na wiersz o M. Zebrzydowskim i Kalwarii Zeb. dla uczniów IV - VI i I - III gimnazjum – wiersze należy dostarczać do nauczycieli polonistów do 24 maja 2017 r.
  • Uroczysty apel – 21 czerwca 2017 r.
  • Piknik dla przedszkola i klas 0 – 21 czerwca 2017 r.

Regulamin Gminnego Konkursu Wiedzy "Co wiesz o swojej okolicy?"
Gminny Konkurs Wiedzy „Co wiesz o swojej okolicy?" - załącznik
Regulamin konkursu na pracę plastyczną i prezentację multimedialną

 

Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/2018

Email Drukuj PDF

Zgodnie z zasadami rekrutacji określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59) do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły.
Ze względu na wolne miejsca Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na rok szkolny 2017/2018 dla dzieci spoza obwodu w terminie od 20 kwietnia do 5 maja 2017 roku.
Wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej można pobrać ze strony internetowej (Dokumenty do pobrania) lub z  sekretariatu szkoły.

 

Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Email Drukuj PDF

3 kwietnia 2017 r. p. Małgorzata Kubata zorganizowała i przeprowadziła konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii dla klas IV - VI. Wzięło w nim udział 24 uczniów. Na uroczystym apelu rozdano dyplomy i nagrody dla zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęły uczennice Julia Pomierska i Natalia Żurek, drugie miejsce zdobył Nikodem Gaura, trzecie miejsce zajęły Nikola Bednarz i Martyna Wójcik.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 

Opatrunek na ratunek

Email Drukuj PDF

 

Grupa Misyjna "Za rękę z Karolem", działająca przy parafii św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej, dziękuje WSZYSTKIM którzy włączyli się do akcji Opatrunek na ratunek. Dary zostały przesłane do Fundacji Redemptoris Missio z Poznania.

Więcej…
 


Strona 9 z 44

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion

PRZYDATNE LINKI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama