Aktualności

Jak Ty dbasz o nasz wspólny dom?

Email Drukuj PDF

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, jest to święto naszej planety, które w szczególny sposób świętowane jest przez organizacje ekologiczne. Z tej okazji organizowane jest wiele imprez, jednak w tym roku większość inicjatyw została przeniesiona do internetu. My również nie wzięliśmy w corocznej akcji Sprzątania Świata i zamiast apelu przygotowaliśmy tylko prezentację multimedialną. Jeśli chcesz zobaczyć efekt pracy klasy Vc wykonanej zdalnie na platformieTeams usiądź wygodnie, posłuchaj piosenki, którą dla Ciebie wybraliśmy https://www.youtube.com/watch?v=5oQGtosPUpM i oglądnij prezentację https://drive.google.com/file/d/1c_e-ELcnjZvb6yD_hKlkmGbVNLzZ5ECy/view?usp=sharing

 

Rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

Email Drukuj PDF

WAŻNE!!!

Od dnia 24 kwietnia do 28 kwietnia do godziny 15:00 rodzice kandydatów zakwalifikowanych do szkoły podstawowej muszą złożyć potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (jest to warunek przyjęcia kandydata)!

Lista zakwalifikowanych kandydatów do klasy I w ZS nr 1 w Kalwarii Zeb. na rok szkolny 2020/21

 

Gratulacje

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII b naszej szkoły Maciej Mikołajek jest finalistą Małopolskiego Konkursu Historycznego oraz finalistą Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wszystko będzie dobrze!

Email Drukuj PDF

Z inicjatywy uczniów klasy VII a powstał klip odnoszący się do aktualnej sytuacji. Uczniowie wraz z rodzeństwem oraz wychowawcą, panią Małgorzatą Kubatą przygotowali plansze z napisami „Wszystko będzie dobrze” w różnych językach, gwarze śląskiej, góralskiej i kaszubskiej oraz wykonali zdjęcia. Całość zmontował i wykonał Tymon Błachut, od którego też pomysł wyszedł. Klip ma za zadanie przekazać słowa otuchy ludziom na całym świecie, słowa nadziei na powrót do normalności, codziennego radosnego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=Wls0SNDAqEQ

 

"Nie zostawimy czytelnika"

Email Drukuj PDF

DRODZY RODZICE! DRODZY UCZNIOWIE!

W tym trudnym czasie epidemii musimy sobie jakoś radzić, musimy sobie pomagać. Biblioteka szkolna jest nieczynna, ale są sposoby aby zdobyć potrzebną książkę, lub znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Poniżej przedstawiamy aktualizowany wybór bibliotek cyfrowych i innych źródeł darmowych (lub prawie darmowych) ebooków oraz audiobooków. Życzymy dużo zdrowia i przyjemnej oraz dobrej lektury dla uczniów i rodziców.

Renata Serwin i Marzena Żeglińska

Więcej…
 


Strona 9 z 39

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
28 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Gościrad, Grzegorz, Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin, Zdzisław

Do końca roku zostało 34 dni.
Zodiak: Strzelec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama