Aktualności

Ślubowanie klas I

Email Drukuj PDF

20 dzień października był wyjątkowym dniem dla wszystkich pierwszaków z naszej szkoły. Zostali bowiem oficjalnie przyjęci do społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.
W tak ważnej dla dzieci uroczystości udział wzięli: ich rodzice i krewni, dyrektor szkoły pani Maria Mlak, ksiądz Jarosław Warzecha, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, dzieci klas „0” oraz uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami.

Więcej…
 

Święto Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

13 października 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
Uroczystość przygotowała klasa VII B pod opieką wychowawcy, p. Alicji Basisty. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Email Drukuj PDF

W dniu 29.09.2017 w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się VII edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Szkoła została oplakatowana informacjami o akcji, a w klasach 5a, 5b, 6a oraz 2b gimnazjum zostały przeprowadzone lekcje w oparciu o scenariusze związane z tabliczką mnożenia. W skład programu zajęć wchodziło:
- omówienie z uczniami zasad akcji,
- zabawy i konkursy w grupach,
- indywidualny test sprawdzający umiejętności z zakresu tabliczki mnożenia.

Więcej…
 

Projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich

Email Drukuj PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odblaskowy pochód

Email Drukuj PDF

Nasza szkoła bierze udział w Małopolskim Konkursie „Odblaskowa Szkoła” organizowanym przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty oraz Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
W czwartek 12 października uczniowie klas Szkoły Podstawowej przemaszerowali ulicami naszego miasta w Odblaskowym pochodzie. Dzieci ubrane w odblaskowe kamizelki trzymały własnoręcznie wykonane znaki drogowe. Nad bezpieczeństwem pochodu naszych uczniów czuwali nauczyciele naszej szkoły, a także funkcjonariusze policji.

Więcej…
 


Strona 9 z 51

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
logo.jpg

Dzisiaj jest: Sobota
26 Maja 2018
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Do końca roku zostało 220 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama