Home

Bezpłatny obóz szkoleniowy dla młodzieży

Email Drukuj PDF

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przystąpił do projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i uzyskał pieniądze na zorganizowane trzydniowego obozu dla młodych ludzi w wieku 13 – 16 lat, podczas którego uczestnicy poznają tajniki organizowania imprez, a także nauczą się udzielania pierwszej pomocy.

Obóz szkoleniowy obejmuje kilka bloków tematycznych, w tym szkolenie z organizacji imprez sportowych oraz bezpieczeństwa uczestników i kibiców podczas ich trwania, organizację różnego rodzaju wycieczek oraz bezpieczeństwa uczestników w trakcie ich trwania, przewidziano zajęcia z instruktorem harcerskim, a także ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia zorganizowano w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym „Caritas” w Zakrzowie.
Obóz odbędzie się w w pierwszy weekend września (5-7 września).
Szkolenia są bezpłatne i w tej chwili prowadzony jest nabór kandydatów. Zgłoszenia można składać w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej do 25 sierpnia lub wysłać drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 


Dzisiaj jest: Wtorek
15 Października 2019
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga