Home

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum naszej gminy. Trzyosobowe zespoły musiały wykonać pocztówkę na temat: „Sport i turystyka w życiu Karola Wojtyły”, zmierzyć się z bardzo szczegółowymi pytaniami dotyczącymi życia św. Jana Pawła II, a następnie wykazać się sprawnością w zawodach sportowych.
Po zaciętej walce reprezentanci naszej szkoły zdobyli I miejsce.

Dodatkowo Magdalena Kurczych uzyskała najlepszy wynik w teście wiedzy w kategorii: Szkoła Podstawowa.
Skład zwycięskiej drużyny:
Magdalena Kurczych
Martyna Wójcik
Paweł Petek
(opiekun: p.Bernadetta Słonina)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion