Home

Półkolonia - wakacje 2019

Email Drukuj PDF

24 czerwca 2019 roku rozpoczęła się półkolonia w ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej. W zajęciach uczestniczyło 40 uczniów z klas I-III. Bogaty program miał zapewnić dzieciom ciekawe i wesołe spędzenie czasu. Pierwszego dnia o godz. 9.15 wyruszyliśmy do Suchej Beskidzkiej skorzystać z atrakcji krytego basenu.

Kolejny dzień, to wycieczka do ośrodka Caritas w Zakrzowie. Rano wyjechaliśmy ciuchcią spod szkoły. Po przybyciu na miejsce graliśmy i bawiliśmy się w plenerze. Następnie był grill, po czym zmęczeni, ale zadowoleni, wróciliśmy do Kalwarii.
W środę 26.06 byliśmy w "Parku Miniatur" w Inwałdzie. Po zwiedzeniu całego parku oraz obejrzeniu "strasznego" filmu w 3D ruszyliśmy na karuzele.
Kolejny dzień był trochę spokojniejszy, ponieważ spędziliśmy go w hali sportowej w naszej szkole. Odbyły się tam zajęcia z robotyki prowadzone przez pana Marcina Stawonoga. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się jak można skonstruować robota i jak inteligentnie korzystać z internetu.
W ostatnim dniu najpierw udaliśmy się na lody do cukierni "Pysia", a następnie na plac zabaw. Po zakończeniu zajęć wróciliśmy do szkoły, gdzie na dzieci czekali już rodzice. Wspólnie spędzony tydzień minął bardzo szybko...

 


Dzisiaj jest: Sobota
25 Stycznia 2020
Światowy Dzień Środków Masowego
Przekazu
Imieniny obchodzą
Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł,
Tatiana, Tacjanna

Do końca roku zostało 342 dni.
Zodiak: Wodnik