Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Dzień Pluszowego Misia

Email Drukuj PDF

W listopadzie 2019 r. dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Więcej…
 

Pasowanie na przedszkolaka

Email Drukuj PDF

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość. W naszym przedszkolu odbyła się 29 października 2019 r. Od samego rana trwały przygotowania. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy „Biedronek”, a następnie „Motylków”. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki i tańce. Dla większości był to pierwszy i bardzo ważny występ.

Więcej…
 

Spektakl ekologiczny

Email Drukuj PDF

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział we wrześniu w spektaklu ekologicznym. Wspaniale opowiedziana bajka o rzeczach ważnych na wesoło, w sposób dostosowany do wieku odbiorców. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu i dowiedziały się, dlaczego trzeba dbać o czystość naszej planety, jak segregować śmieci, jak dbać o środowisko i przyrodę.

Więcej…
 

Odblaskowa szkoła

Email Drukuj PDF

17 października 2019 r. w ramach podsumowania konkursu "Odblaskowa Szkoła", przeprowadzonego w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, ulicami miasta przeszedł "Odblaskowy Marsz".

Więcej…
 

Dzień pieczonego ziemniaka

Email Drukuj PDF

W październiku grupa 0 b świętowała w przedszkolu Dzień Pieczonego Ziemniaka. Powodem do uhonorowania tego warzywa jest jego kulinarna popularność, możliwość przypomnienia tradycji ludowych odbywających się podczas jesiennych zbiorów ziemniaków, a przede wszystkim wywołanie radości ze wspólnej zabawy oraz udziału w konkurencjach, których bohaterem jest... ziemniak.

Więcej…
 


Strona 3 z 12


Dzisiaj jest: Środa
30 Września 2020
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga