Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Wyjazd do Fadolandii

Email Drukuj PDF

W styczniu wszystkie przedszkolaki odwiedziły Krainę Zabaw, Fantazji, Radości i Śmiechu, czyli FADOLANDIĘ. Trzeba przyznać ,że jest to miejsce, do odwiedzenia którego nikogo nie trzeba zachęcać. Szybkie zjazdy ze zjeżdżalni, kąpiel w kulkach oraz wizyta bajkowego gościa Olafa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Każdy przedszkolak znalazł tu coś dla siebie i nikt się nie nudził. Żal było wyjeżdżać...

Więcej…
 

Urodziny Wiktorii i Oli z grupy 0 C

Email Drukuj PDF

Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce
- masz już jeden roczek więcej!

W styczniu Ola i Wiktoria z grupy 0 „C”  świętowały wspólnie z nami swoje urodziny! Piękne życzenia płynęły od koleżanek i kolegów, a po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, nasze  jubilatki otrzymały drobne upominki i poczęstowały swoich gości smakołykami. STO LAT DZIEWCZYNKI!

Więcej…
 

Święta w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Okres przedświąteczny to w każdym przedszkolu czas intensywnych przygotowań do świąt. Wychowawcy na różne sposoby  przekazują dzieciom znajomość bożonarodzeniowych tradycji i obyczajów. Dzieci uczą się śpiewać tradycyjne kolędy, jak również piosenki o tematyce zimowo-świątecznej. Nauczycielki opowiadają dzieciom o świątecznych zwyczajach i tradycjach.

Więcej…
 

Urodziny Michałka

Email Drukuj PDF

W grudniu hucznie świętowaliśmy urodziny Michałka z grupy 0 C. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilat mógł poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Kiedy Michał zajął honorowe, urodzinowe miejsce cała grupa zaśpiewała mu „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Potem panie zadbały o urodzinowe zabawy ruchowe. To był fajny dzień! STO LAT MICHAŁKU!

Więcej…
 

Mikołaj

Email Drukuj PDF

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie grupy przygotowują piosenki, wiersze i tańce które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Więcej…
 


Strona 3 z 22


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk