Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Małe dzieci, wielkie talenty

Email Drukuj PDF

W dniach 23-25 października w Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się przegląd artystyczny "TALENTY 2018" w kategoriach: wokal, recytacja, plastyka. W przeglądzie wzięły udział dzieci z grup 0 A oraz 0 B uzyskując następujące lokaty:

Więcej…
 

Pasowanie na przedszkolaka

Email Drukuj PDF

25 października 2018 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci 3-letnich z grupy Biedronek. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Były piosenki, wierszyk, taniec i zabawy ruchowe. Dzieci obiecały zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia do przedszkola z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem.

Więcej…
 

„ŚWIĘTO MARCHEWKI” I TYDZIEŃ ZDROWIA W GRUPIE 0 d

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 22.10.2018 r. przedszkolaki z grupy 0 d obchodziły „ŚWIĘTO MARCHEWKI”. Był to dzień wyjątkowy, pomarańczowy, zdrowy i witaminowy. Aby uczcić ten dzień, dzieci przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo oraz przyniosły ze sobą marchewki. Przedszkolaki  poznały zalety i walory tego warzywa.

Więcej…
 

Wycieczka do Lalandii w Barwałdzie Górnym

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grup „Biedronki”, „Motylki” oraz „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Lalandii w Barwałdzie Górnym. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autobusem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.

Więcej…
 

Odblaskowa szkoła

Email Drukuj PDF

W dniu 16 X 2018 r.  w ramach projektu „ODBLASKOWA SZKOŁA”, do którego zastała zgłoszona nasza szkoła, przedszkolaki z siedmiu oddziałów oraz uczniowie klas 1-3 (łącznie 8 klas) brali udział w odblaskowym korowodzie ulicami miasta. Wszystkie dzieci ubrane były w odblaskowe kamizelki, a w rękach trzymały transparenty:
„Odblaski to życie”
„Noś odblaski, bądź bezpieczny"
„Szeroko otwórz oczy, kiedy jezdnię chcesz przekroczyć"
„Noś odblaski, świeć przykładem"
„Odblasków blask – ochroni Was"
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Drodzy Dorośli!
Idźmy za przykładem dzieci – nośmy odblaski po zmroku!

 


Strona 3 z 31


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran